Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindig azt mondják,...

A szüleim mindig azt mondják, hogy gépfüggő vagyok. Kitűnő vagyok suliban is pedig. Hétköznap nem is gépezek de mégis ezt mondják. Hétvégén 1 max 2 órát játszok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni, hogy ne mondják ezt? Nem értem őket...
2016. ápr. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Járj ki focizni, sétálni, kirándulni,barátkozni
2016. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%

Szintén ugyanez, én lesz@rom általában, de

ha más előtt mondják, akkor én is mondok anyámról valami cikiset, persze ami igaz is.

Amikor meg elmennek a vendégek, vagy akinek mondta, mindig mondom neki hogy kölcsön kenyér visszajár.


Talán egy ideje nem mondja, már megtanulta hogy cserébe én is beégetem őt.

2016. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha tényleg heti max 2-4 órát van bekapcsolva a géped,akkor nem jogos,hogy ezt mondják. Főleg ha a maradék időt sem a tv illetve a telefon nézegetésével töltöd. Ha nincs alapja,akkor ne vedd magadra,ennyi.
2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gnoomage ***** válasza:
41%
Semmit nem tudsz ellene tenni, gondolom öregebbek a szüleid vagy nem kerültek gép közelébe soha, így nem tudnak róla semmit csak annyit amit a kiskegyed ír, hogy mennyire gyilkos... Ez sajnos ilyen, majd ha tovább tanulsz és netán informatikai eredményeket érsz el emiatt a "függőséged" miatt elgondolkodnak hogy ők voltak hülyék..
2016. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
A barátom gyerekkorában ha 3 perce gép előtt ült, már függő volt. Persze dolgoztatták mint állatot és ha kicsit pihennie is lett volna ideje, lehurrogták, hogy aludjon vagy olvassom. Szóval azért ez durva, ha hétközben nem gépezel és hétvégén sem egész nap...
2016. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez az ostoba szülők szokása
2016. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És hány órát logsz a telefonodon,tabodon ezen kivül ? Ki mész a levegőre sétálni ,mozogni ? Segitesz valamit otthon ?
2016. ápr. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. ápr. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!