Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éves lány vagyok és a...

Hahano005 kérdése:

13 éves lány vagyok és a szüleim tiltanak mindentől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
14 éves leszek Novemberben, ami azt illeti hogy csak akkor engedik meg hogy barátom legyen. Ők tudják hogy ki tetszik nekem de nem engedik meg hogy találkozhassak vele pedig tudják hogy okos és a legjobb suliba jár, de hiába. Megkérdeztem már egyszer őket és mind a ketten bele egyeztek hogy eljöhet a fiú aki tetszik, de ma ismét rá kérdeztem és "nem"-et mondtak. Mert hogy 13 évesen inkább tanuljak ne pedig fiúzzak, 4-es 5-ös tanuló vagyok nincs probléma velem nem járok el bulizni se a városban egyedül járkálni. De ők tiltanak mindentől, mit csináljak? Baromira tetszik a fiú és nyáron lenne rá alkalom hogy találkozunk. Szerintetek? Bemenjek a városba busszal és majd azt mondjam nekik hogy át mentem egy barátnőmhöz és este jövök haza? Ők pedig elmennek dolgozni úgy is és akkor nem lesz nekik feltűnő annyira. Hazudjak vagy inkább hagyjam az egészet? A fiú ki tetszik 16 éves..
2016. ápr. 30. 17:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd ha a fiú annyira akar veled találkozni, lemegy magától hozzátok. Ne te szaladgálj már utána.
2016. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!