Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukámmal nagyon sokat...

Az anyukámmal nagyon sokat vitázunk, pedig csak 11 leszek. Szinte mindenen összekapunk, mit tegyek? Lány 11 (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak már egy pár éve. Én mindig is apás voltam, de az anyukámmal kellett maradnom. Ez nem is lenne baj de az első éjszakákonsírtam, nem bírtam elaludni, úgy éreztem nem kapom még azt a szeretetet amire szükségem lenne. 4 testvérem van,2 édes és 2 fél. Van egy húgom ő 7 éves a neve Bori. Van egy bátyám ő 13, a neve Laci ők édes testvéreim. 2 nővérem is van ők mostoha testvéreim, a kisebbiket Editnek hívják, 20 éves, a másik neve Mariann ő 24. A lányokkal jó volt a kapcsolat om, de Lacival nem. Nagyon sokat ütött,vert stb... Még féltem/félek is tőle. Anyukákat annyira kikészítetjük ezzel, hogy alig bírja. De ő még mindent megmond tudom hogy "ez az anyák feladata de nekem ez tűlzás. Nem sokára lesz anyák napja( bár nem tudom mikor olvassátok el, lehet hogy már elmúlt, nem tudom) csináltunk egy meghívót, (ugye nekem ez nagyon fontos volt) ő pont telefonált a kereszt anyukámmal odavittem neki félre tette, és beszélt még kb 1 órát. Lehet hogy csak én vagyok túl érzékeny hogy amikor letette és azt mondta, hagyjam békén amikor telefonál akkor elvonultam, széttéptem fél óra múlva odajön, kéri a meghívót és elmeséltem mi történt. Mit tegyek?
2016. ápr. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, és adjál Anyukádnak egy nagy puszit. Ha tudta volna, hogy mit akartál, biztos nem így cselekszik.
2016. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rambo vezér válasza:
53%

Ne hagyd magad a bátyádnak!

Ha megint bántani akar, rúgd tökön!!!

Egy igazi harcos nem él vissza az erejével, aki mégis visszaél vele, az egy utolsó senkiházi féreg.

Anyáddal meg ne veszekedj, hanem üljetek le és beszéljétek meg a dolgaitokat.

2016. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem anyukádnak, aki 5 gyereket nevel egyedül. 11 évesen még csak a saját dolgaiddal tudsz foglalkozni, ő viszont csak az 5 gyerekével tud. El nem tudod képzelni milyen nehéz neki. Lehet hogy ezt nem így kellett volna lereagálnia, de sokkal megértőbbnek kell lenned (lennetek).
2016. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugye a 2 fél testvérem, az apukám első házasságából van. Anyukákat 3 gyereket nevel egyedül, nem 5-öt.


Próbáltam leülni beszélgetni vele. Kibékültünk, de ma mentünk volna a Margit szigetre. Szerintem ez egy tök jó ötlet még minden, csak kiderült hogy a régi osztálytársai is ott lesznek. Ez nekem nem tetszett, mert azt hittem mi fogunk beszélgetni nem ő még az osztálytársai. Úgyhogy nem is mentem. Ők még most indulnak el.


Nem bírom visszatartani a tesóm túl erős hozzám képest. Amikor anyukák ott van inkább csak szekál, de mikor nincs és bemerem tenni a lábamat abba a szobába ahol ő van akkor kikerget.


Holnap lesz anyák napja ezzel egy időben sajnos a majális. Anyukám el akar vinni bennünket oda, de szerintem fontosabb ez az ünnepi mint egy rendezvény úgyhogy inkább abba hagyom mindent holnap ki de fogok kelni az ágyból.

2016. ápr. 30. 11:46
 5/6 Rambo vezér válasza:

Vissza bírod tartani, ha valamit csinálsz ezek közül:

-Tökön rúgod

-Gyomorszájon ütöd

-Bordán könyöklöd

-Orrba vágod

-Térden rúgod

-Állcsúcson ütöd (KO)

-Megnyomod a vállát felülről

-Kicsavarod a kezét

2016. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért egy 13 évest simán kiütsz, néha engem is elég fájdalmasan üt le a hugom (10 éves), pedig én 13 vagyok (mondjuk én lány) és én csak ritkán szekálom.:D

Amúgy meg anyukádnak szólj...vagy gondolom van telefonod (az állandó nagybetűs mondatkezdésből gondolom, azon van hangrögzítő/kamera, vedd fel és mutasd meg anyudnak:)

2016. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!