Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá ha a 14 éves lányotok egy 17 éves fiúval van a szobájában?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok ehhez?

#kiskorú #szülő #fiatalkorú #engedély kérdés nélkül #rányítás
2016. ápr. 30. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
az én lányom nem lenne bent 14 évesen egy 17 éves fiúval a szobájában, mert nem engedném. 13 éves a hugom, és rossz belegondolni is, mennyire nem érettek még ilyen korban ehhez, hiába néznek ki manapság idősebbnek, agyilag nem azok.
2016. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
42%

Ha majd nekem lesz gyerekem akkor tuti hogy 16 éves kora előtt semmilyen fiú nem teheti be a lábát a szobájába.

A másik meghogy kopognák mielőtt bemennék hozzá.

Ha mégis 16 éves kora előtt egy fiút a szobájában meglátok akkor tuti hogy a fiút azon nyomban elküldenék a p*csába

a lányomhoz meg lenne egy-két szavam.

Meg ha a te lányod ilyen nagylánynak hiszi magát akkor legyen ahhoz is nagy hogy fizesse ő maga amit megakar venni vagy kifizetni a kirándulást.

2016. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
És ha csak beszélgetnek?
2016. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
14 éves lánynak tényleg korai a fiújával egy szobában enyelegni. De "ilyen nagylánynak hiszi magát akkor legyen ahhoz is nagy hogy fizesse ő maga amit megakar venni vagy kifizetni a kirándulást" Ez tipikus tekintélyelvű magyar mentalitás, amivel sok lelki nyomorék felnőtt lesz. Azzal visszaélni, hogy a szülő keres és tatja el a gyereket enyhén szólva visszataszító. Telán elbeszélgetés, az életkorának megfelelő határok, és korlátok tisztázása, de semiképpen nem az hogy fizesd az eltartásodat, ha..
2016. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg ha ez zavar, mért engedted be a lakásba akkor?
2016. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
aki kérdezte, hogy és mi van, ha csak beszélgetnek, egy 17 éves fiú miről tudna beszélgetni egy 14 éves lánnyal szerinted? azt gondolni, hogy van olyan közös téma, ami mindkettőjüket ugyanolyan szinten érdekli, és hogy csak barátkozni akar vele, elég naív dolog. (én vagyok akinek 13 éves huga van... 24 éves vagyok, szóval ismerem az ilyen korú fiatalokat.)
2016. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Én 35 évesen is tudtam beszélgetni 14 évesekkel, nem hinném, hogy az akkora különlegesség lenne... Ez így kevés infó, nekem aztán nem evidens, hogy mit csinálnak a szobában. De normális esetben tudok róla, mert a gyerek engedélyt kér, hogy hívjon valakit a házamba (vagy beállít vele, de a hátam mögött azért ne hurcoljon ide ismeretleneket. még ha egy tini képes is dolgokra, én egész rendes voltam, de nekem is megvoltak a magam húzásai).
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
más az, ha valaki 35 évesen tud beszélgetni a 14 évesekkel, mert /normális esetben/ 35 évesen az ember nem tekint egy 14 éves lányra szexuális zsákmányra, míg egy 17 éves fiú sajnos nagyon is úgy tekint(het).
2016. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
14 évesen a legtöbb lány már kufircol, örülj ha a fiú 17, nem 37.
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát, lehet, én voltam defektes, de nekem világ életemen zömmel fiú barátaim voltak, mert velük TUDTAM beszélgetni, nem csak az affektálás, meg smink, meg hasonló szrok mentek.

Nem egyszer jött hozzánk át fiú, de apa MEGBÍZOTT bennünk, így soha nem vágta ki a hisztit, hogy tuti dugnak, mert tudta, hogy nem (23 éves koromig pl. csak csók volt bárkivel is).


Az exem társaságában is mindig a srácokkal voltam, mert a barátnőikkel egyszerűen képtelenség volt témát találni (ott is a divat, lakkok, nyálas könyvek, haj, stb. volt a sláger, bloáh.)

2016. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!