Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha ilyet találnátok a felnőtt gyereketek szobájában?

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok, ha a huszonéves egyetemista gyereketek szobájában találnátok egy dobozt, benne egy üveg abszinttal, egy doboz cigivel, cigipapírral, egy kis doboz fűvel, és egy fél füves cigivel?

Felnőtt és azt csinál amit akar, vagy leszidnátok?


2016. márc. 21. 18:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
61%
Az abszint és a doboz cigi,cigipapír még renden van,de a többi annyira nincs. Nem csinálnék belőle akkora ügyet,de azért rákérdeznék,hogy mégis mi ez,az övé e,mióta használja és kitől szerzi,majd utána a válaszok alapján elbeszélgetnék vele pár dologról.
2016. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Elöl hagyta? vagy hogy találnám meg? A cuccai közé nem néznék, csak ha megkérne rá. Egyébként nem hoznám fel. Nem heroin. Ha intelligens tanul vagy dolgozik akkor belefér egy kis fű szerintem. Mondom úgy, hogy sosem drogoztam. Egyébként nem vagyok fű ellenes, embert nem hallottam aki befüvezte megverte a családját vagy agresszív volt. Az abszint jobban zavarna. Az alkohol sokkal károsabb. (nem 1-2 pohár pezsgőröl vagy borról beszélek).
2016. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Felnőtt fiam van, és lehet csak nálunk szokás ez, de én soha nem megyek be kopogás nélkül a fiam szobájába. Ha nincs otthon akkor meg főleg nem megyek be. Ezt még

gyerekkorban megbeszéltük pár szabályt:

-Ha bemegyünk a másik szobájába előtte mindig kopogunk.

- Tartsa tisztán a szobáját, és nem megyek be takarítani

- DROG szigorúan tilos!!és itt a fű is drognak számít.


Szóval attól, hogy felnőtt ember a szabályok rá is vonatkoznak.

Drogért tombolnék..Hál istenek, esze ágában sincs drogoznia..

2016. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem találok ilyeneket a felnőtt gyerekem szobájában, mert nem kutatok a felnőtt gyerekem szobájában. Egyébként meg, ha rendesen csinálja az egyetemet, akkor semmi gond. Mikor csináljon ilyen sz_arságokat az ember, ha nem egyetemistaként?
2016. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

A szomszédomék állandóan füveznek, és a füst meg a szaga mindig az én ablakomba jön át. Annyira büdös, hogy sokszor okádnom kell tőle. Így az én anyám bármikor bejönne piát találna, de nem hogy drogot, de füvet sem. A franc se akar olyan rohadt büdös lenni mint a szomszédomék..Ja, mondjuk mutter nem is jön be csak úgy a szobámba

21/F

2016. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%

A drog miatt elpi-csáznám,a többi sem az igazi de legalább nem drog.újra kisfiúsat játszanánk:8kor-ágy,suli után nincs elbitangolás,stb.ha nem tetszik mehet amerre lát.

az én kölyköm ne legyen egy mihaszna drogos.

ha én tåvol maradtam tölle akkor ezt elvárhatom tőlle is.

2016. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%

A drog miatt elpitsáznám,a többi sem az igazi de legalább nem drog.újra kisfiúsat játszanánk:8kor-ágy,suli után nincs elbitangolás,stb.ha nem tetszik mehet amerre lát.

az én kölyköm ne legyen egy mihaszna drogos.

ha én tåvol maradtam tölle akkor ezt elvárhatom tőlle is.

2016. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
seggbe rúgnám míg én tartom el nem felnött
2016. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is voltam fiatal..szóval nem akadnék ki de azért megkérdezném mennyire komoly a dolog.(fűvön kivűl miket használ)

A cigi jobban zavarna mert én is rávagyok szokva és viszi a pénzt.

De ezt úgy írom , hogy még nincs gyerekem.

2016. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, felnőtt ember.
2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!