Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok szobájában egy halom szexuális játékszert találnátok?

Figyelt kérdés
Nem kutakodás közben, hanem a lány nyíltan a szekrénypolcon meg az éjjeliszekrényen tartja őket, még csak nem is szégyenli. Elbeszélgetnétek vele hogy ez igy nincs rendben, és pakolja el normálisan az ilyen dolgait mert ti erre nem vagytok kiváncsiak? Vagy nem szólnátok semmit, ő szobája azt csinál amit akar?
2014. márc. 30. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ mennyi idős a lányom. Ha 13-16 éves akkor nagyon elbeszélgetnék vele, és komoly gondnak találnám az efajta viselkedését.

Ha 20 éves akkor nem szólnék, bár ha engedi, vagy kéri, hogy menjek a szobájába mert éppen beszélgetni akar, akkor szólnék neki, hogy tegye már el a dolgait mert ezek nem igazán másokra tartozik.

2014. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Én megkérném, hogy mutassa be az eszközök helyes használatát.

Közben ropiznék és csorgó nyállal figyelném az eseményeket!

2014. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ hány éves.
2014. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
22 éves.
2014. márc. 30. 17:40
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Megmondanám neki, hogy holnaptól nem lépek be a szobájába, takarítson és pakoljon maga.


Egyébként senki nem jött rá, hogy a gyerek csak provokál, azért hagyja látható helyen ezeket a dolgokat?

2014. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
22 éves? Akkor mi közöm van nekem a szobájához és a dolgaihoz? Semmi.
2014. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem kutakodtál,akkor mit kerestél a szobájában??
2014. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

22 évesen azt csinál, amit akar, de megkérném, hogy legalább rakja őket egy dobozba, mert ha vendégek, ismerősök jönnek nem épp kellemes, ha valaki be találna nézni oda.


Mondjuk attól is függ, hogy milyen játékszer, mert 1-1 bilincs vagy hasonló hagyján, de ha 2 ágú dildókat tartogat az ajtóval szembeni polcon gésagolyók társaságában azt azért el lehetne tenni.

2014. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

"Én megkérném, hogy mutassa be az eszközök helyes használatát.

Közben ropiznék és csorgó nyállal figyelném az eseményeket!" te egy perverz disznó vagy de tetszik, ha 22 éves akkor senkinek semmi köze hozzá,te meg ne menjél be a szobájába ennyi az egész

2014. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
megmondanám neki, hogy bocs, hogy én nem tanítottam meg neked 22 év alatt, hogy mit illik megmutatni a magánéletedből másnak és mit nem; és sajnálom, hogy másoktól sem sikerült elsajátítanod, de légy kedves, ezeket fiókban tartsd, mert másokat hozol kellemetlen helyzetbe, ha a szobádba lépnek.
2014. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!