Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvennéd a 17 éves fiadnak...

Megvennéd a 17 éves fiadnak ezt a controllert 45 ezerért?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 1. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Akinek van pénze XBOX One-ra, nehogy már ne legyen egy controllerre :D
2016. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Az én 19 éves fiamnak van XBOX One gépe. Mivel én nem értek hozzá, így ha elém állna, hogy a controller amit a géphez adtak tönkrement, és vegyem meg amit linkeltél mert az jó, akkor persze, megvenném. Nekem mindegy, de egy biztos. ha 45 ezerbe kerül, akkor fél év után ne jöjjön sírva, hogy az is tönkrement.
2016. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

nem, egy sima kontroller 17-20 ezer, ezt megkapja, ha extrat akar dolgozzon neg erte.

igy jobban fogja ertekelni.

2016. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%
Attól függ. Ezt a controllert a versenyszerűen játszó embereknek találták ki. Ilyet általában azok szoktak venni akik gazdagok vagy azok, akik az esportból keresik a pénzüket. Ha a fönt említett rétegbe beletartozik, akkor megvenném neki, ha nem, akkor nem.
2016. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Van ennél olcsóbb is,ha ez kell neki, és lecsengeti nálam a 3/4-ét,akkor megvenném.
2016. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Gazdag apuci kicsi fiának mindent.
2016. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én semmiképp. Nemhiszem, hogy ő egy szuper profi játékos akinek kell egy olyan kontroller amin lehet pár részt cserélni. Kb mintha lenne egy autója de anyuuu új autót szeretnék mert az új autón már lehet kormányt cserélni.
2016. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egeret vagy billentyuzetet vennek ennyiert, mert tudom hogy milyen minoseget kapok plusz ennyi penzert.


Kontrollerre nem tudnek ennyit kolteni - ez csak annyival tud tobbet, hogy tobbszor kell foldhoz csapni hogy szetmenjen. Inkabb szokjon le a pusztitasrol a fiu:)

2016. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is vettem már drága kiegészítőt, én megbántam utólag. A pénzből inkább legyen egy sima controller, a maradék pénzen meg szerezzen be egy játékot.
2016. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy más extra igénye szokott-e lenni, a zsebpénzét mire költi, milyen alkalomból kéri. Lássuk csak: ha amúgy is sokat költök rá, mert nyafog, hogy márkás ruha, iPhone, ilyen gép-olyan játék stb., akkor csak úgy nem venném meg neki. Ha csak ritkán kér ilyesmit, akkor igen. Illetve szülinapra, karácsonyra stb. valószínűleg megkapná. Ja, azt ugye nyilván nem kell hozátenni, hogy abban az esetben, ha ki tudnám fizetni anélkül, hogy bármi más fontosabb dologról le kelljen mondani.
2016. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!