Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok hogyan reagalnatok...

Szulok hogyan reagalnatok arra ha a fiatok ongyilkos lenne?

Figyelt kérdés
Ha tudnatok rola hogy szerencsetlen nyomorek aki semmihez se ert meg munkaja sincs max kozmunkara ha folveszik meg az is csak szenvedes lenne neki ahogy a letezes is ebben az esetben hogyan reagalnatok ha ilyen hulye fiatok lenne?

#Szulo.fiu.halal
2016. máj. 2. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne öld meg magad. Semmivel nem lesz jobb.
2016. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

tanuld meg ezt a gyönyörű Ady verset és mondd el naponta!

"Vagyok, mint minden ember: fenség,

Észak-fok, titok, idegenség"

[link]

2016. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Remélem nem nevelem ilyen önbizalomhiányos lúzernek a most 3 éves fiam.


Mesélek neked egy rövid sztorit: az autószerelőm egy 55 éves férfi, aki 21 évesen elvesztette a karját. Orvosi műhiba miatt vállból levágták neki.

Az amatőr rallyban van neve, és nagyon jó autószerelő. Elvált, 2 lányát felnevelte, most az idős anyukáját gondozza.

És még ő sem mondja, hogy "szerencsétlen nyomorék". Pedig ő tényleg az, és így is egy optimista életvidám ÖNELLÁTÓ férfi.



SZóval kapd össze magad, és ahelyett, hogy megfutamodnál, szedd össze magad, és kezdj el élni, kezd el élvezni az életet!

2016. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne ilyen hülye, mert nem hagynám. Eleve nem így nevelném. De ha mégis ilyen lenne, akkor is ösztönözném, hogy kezdjen magával valamit.
2016. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez nem neveles kerdese, ha valakinek nincs esze tehetsege semmihez akkor nevelheted Te akarhogy sose lesz belole sikeres ember
2016. máj. 2. 14:28
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg MIT elvezzek??? Egy Nagy rakas szar minden
2016. máj. 2. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

"nevelheted Te akarhogy sose lesz belole sikeres ember"


Számodra ki a sikeres ember?

2016. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat van vmi normalis szakmaja meg munkahely
2016. máj. 2. 15:46
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor most én lúzer vagyok,mert nekem nincs?:D én a mekiseket sem nézem le meg a takarítókat sem. Már annak örülünk,hogy 12évnyi tanulás után érettségivel takaríthatunk. A szakmát meg kell tanulni,senki se születik ügyesnek és hozzáértőnek. Akinek nehezebben megy több tanulást igényel. Ha 10.osztályt elvégezted jelentkezhetsz ingyenes okj-s képzésre is,ha neked ez fontos.
2016. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Tanuljál, ha a jelenlegi szakmással nem vagy elégedett.
2016. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!