Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Hogy reagálnátok egy...

Anyák! Hogy reagálnátok egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Ha a 16 éves lányotok bejelentené, hogy van valaki (fiú) akit "kedvel" és mivel nagyon messze lakik (több ezer kilóméter) nem tudtak találkozni. Hónapok óta ismerik egymást, és a fiú megteheti hogy egy hétre eljöjjön a lányhoz. Megengednétek hogy elszállásolja a lakásban arra az időre?

2016. márc. 4. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez azért szerintem sok mindenről függ! Leginkább is hogy mennyire felelősségteljes a lányod!Ha bízol benne hogy nem lesz gond,felelősséget vállal akkor igen.Persze ezek után én más téren is azt várnám hogy nagylány legyen!És előre fektessétek le a szabályokat!
2016. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Az milyen bemutatkozás, hogy rögtön egy hétre jön? Barlangban nőttetek fel? Azonnal beköltözés, együttalvás, persze "de anya, istenbizony csak aludni fogunk" még mit nem. Kedveld a fiút a saját lakásodban.
2016. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nyilván még nem is találkoztak csak a neten barátkoznak. Nem lenne kifogásom abban, hogy találkozzanak, hogy eljöjjön ebédre vagy vacsorára, de utána menjen egy szállodába vagy ahol szállást foglal. Idegen embert nem fog kerülgetni egy szülő sem, főleg ha mindenki dolgozik.
2016. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudnak találkozni, akkor hogy ismerhetik egymást? Ha csak a neten, akkor nem fogadnám be a lakásomba. Még neked is idegen. Neten azt mond mindenki magáról, amit akar.
2016. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

kizártnak tartom.

mondjuk nem vagyok anya, ezt hozzá kell tennem... de bitos, hogy nem engedném meg. egy ismeretlen emberről van szó, de ez a kisebbik baj.

nyilvánvaló, hogy ennek a kapcsolatnak semmi jövője sincs, ezért értelmesen megbeszélném a lányommal, hogy hagyják egymást a sráccal....elég fájó lehet, hogy eljön egy hétre, aztán meg elmegy, és csuda tudja, hogy mikor jár erre újra... szóval semmi hiszti, meg kiborulás, meg hátkislányom te egy idióta vagy, nem rendesen meg kell ezt beszélni, aztán be fogja látni úgyis az a lány, hogy tényleg kár erőltetni...

2016. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
nem, már azért sem mert lehet reggelre kipakol titeket. Vegyen ki szobát. Másik meg kicsi lányod lefekteti párszor pár év mulva meg köpködve beszélnek egymásról.
2016. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Azért a szállásra még szorítson helyet a költségvetésben.

Pár órára bármikor szívesen vendégül látom, de azért egy egész hétre így?

Teljesen függetlenül attól, hogy mennyire szent, vagy nem szent a gyerekem és miket ígérget. A fiú meg aztán főleg beszélhet, messziről jött ember esete...

2016. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Én nem engedném meg. Szerintem nagyon kockázatos egy idegent befogadni a házba, és rögtön egy hétre. Persze lehet, hogy rendes és becsületes a srác, de az is benne van a pakliban, hogy nem. Ahogy az előttem szólók írták, egy közös program, ebéd vagy kirándulás okés, de az, hogy egy hétig a ott legyen... Hozzáteszem, hogy én mindenképpen ott akarnék lenni az első találkozásnál, hogy lássam ki is az a fiú.
2016. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha ismered a lányod, tudod róla hogy felelőségteljes, akkor aludatna ott nála a barátja, de nem egy több ezer kilométerre lakó idegen! Nem is ismered. Kirabolhatd, stb. Én nem engedném!
2016. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
80%

Az elottem levok irtak legtobben hogy nem.

Nos szerintem, erteheto hogy rogton egy hetre jonne mert tobb ezer km-rol kifizetni az utat egy nap miatt, lehet sok lenne a szulei penztarcajanak.

Ha a lanyodat felelossegteljesnek tartod, akkor nem latom igazan akadalyat, hogyha vendegszobaban alszik, nem a lanyoddal, vagy a nappaliban csinaltok neki egy kis helyet. Na meg hat ha nem tetszik, valami gyanusat latsz benne, akkor felrehivod a lanyodat es megmondod neki hogy szeretned ha a fiu a kovetkezo valamilyen jarattal tavozna.

Rossz lehet ez azert, hogy eselyt sem kapnak egymas megismeresere a tavolsag miatt. Kitudja, mi sul ki a dologbol. 15 evesen talaltam meg eletem szerelmet, 29 vagyok, es meg mindig vele vagyok. Egy honappal a megismerkedesunk utan a szulei kirangattak nemetorszagba hogy ott jobb lesz!! Nagyon nagyon sokaig nem lattuk egymast, anya nem engedett ki hozza mert feltett, meg ot sem engedtek haza mert feltek hogy baja esik az uton. Borzalmas volt. Amikor az apukaja megsajnalta autoval hazahozta egy hetre a szunetben es a nagymamijanal aludtak. Ez az en tortenetem, szerintem egy eselyt mindenki megerdemel. Skypoljatok hogy legalabb az arcat latnad es hallanad a hangjat, akkor mar konnyebb lenne dontest hozni hogy szimpatizalsz-e a fiuval. Na meg hany eves a fiu?

2016. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!