Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti h reagálnátok erre?...

Szülők ti h reagálnátok erre? (bocsi ha rossz kategória)

Figyelt kérdés

Ha a kamasz lányotok (16) meg ismerkedik egy majdnem 20eves fiúval es mar kezdenek alakulni dolgok pedig meg 1hete ismerik egymást.

Es a fiú el akar menni a lányhoz.

Mit reagálnátok ra? (egyenlőre felek a szüleimnek elmondani mert meg csak 1 hete ismerem ot)



2016. máj. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nos 16 volt a lányom,mikor össze jött egy 20 éves fiúval.Egyáltalán nem tetszett,de hagytam mert ha tiltom akkor rosszabb.Átver hazudozik egyebek.Mondtam neki hozd el hozzánk látni akarom, tudni ki ő.Azóta eltelt 4 év.Még mindig együtt vannak,a srác szinte családtag nálunk.Jobb ha bemutatod,
2016. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 😊
2016. máj. 3. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is voltam 16 éves (jó régen) és nekem is volt 20 éves barátom. Így ha a lányom 16 évesen egy 20 éves normális fiúval jár, nem lenne kifogásom.

De 1 hetes együtt járás még nem elég stabil, hogy elhozza, bemutassa. Majd ha már járnak mondjuk 4-5 hónapja akkor mutassa be, addig úgy sem nevezhető komoly kapcsolatnak.

2016. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt se vagyunk csak "udvarolgat"
2016. máj. 3. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
3!nem aludni akarja haza vinni.Jobb ha látják a szülei ki az,ha lebukik sokkal rosszabb.Igy látják,őszinte lányuk,és levehetik azt is, kitől kell vagy nem kell félteni a lányukat!
2016. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 16 évesen hasonló helyzetben.

Mivel anyámmal sokat beszélgetünk, és mindenféle szóba jöhet, a "milyen volt a napod?" kérdésre már a megismerkedésünk napján elmeséltem, hogy hol, hogyan találkoztam vele, és milyen ember. Így senkit sem ért meglepetés, amikor a srácot 2 hónappal később bemutattam:), és szerencsére a szüleim szimpatikusnak találták:) (Addig egyszerűen nemigen volt alkalom rá, szóval nem terveztük meg a "bemutatás" időpontját, hanem egyszerűen úgy alakult, hogy akkor találkoztak. Akár előbb is lehetett volna (vagy később) ha úgy alakul, nem lett volna jelentősége.)

Szóval csak őszintén!

2016. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5.nek


Tudom, hogy nem aludni jönne fel de 1 hét után felesleges bemutatni, mert lehet 2 hét múlva már sehol sem lesz. Nem kell minden udvarlót 1 hét után bemutatni, elég ha 1-2 hónap után mutatja be. Beszélni lehet róla, de bemutatni ráér még.

2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!