Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rendes szülő engedi hogy a...

Rendes szülő engedi hogy a lánya gengszter stílusú pasival járjon/legyen együtt?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rólam szól.

Adott egy végzős lány, akit beszédített egy vagány, pénzes, többszörösen elítélt ember(nincs 30éves se).

Régen is volt több cége, most is van neki, több luxusautója is van.

Olyan szövege van a gyereknek, hogy a szülők szégyenszemre elpirulnak ha velük beszél.

Nagyon tele van, de állítólag megváltozott, nem hajtja a nőket már.

De hétvégente mindig megy a haverjaival diszkóba, és nagyon berúgnak.

Egy ilyen ember, esélyes hogy nem akar hosszú kapcsolatot, csak kalandozik egy kicsit?



2016. máj. 6. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A politikusoknak is van párjuk, feleségük... sokan elítélik őket... :D
2016. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kutyából nem lesz szalonna.Hiába van pénze, egy hitvány alak lehet.Rendes szülő rábeszélné a lányát, hogy normális embert válasszon.Jómódúak között is van kevésbé gázos pasas.
2016. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Rohadtul nem szeretném ha egy ilyen figura tenné a szépet a lányomnak,
2016. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A végzős (18 éves) lányod hogyan akarod eltiltani valakitől?
2016. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%

Az a baj, hogy nem lehet hatni a lányra addig, amíg meg nem jön az esze és rá nem jön, hogy hülyeséget csinál.


Sajnos hiába tiltanák el ettől az embertől, az még rosszabb lenne. A lánynak kellene rájönni, hogy a barátja nem igazán hozzávaló, szélhámos alak.


A mondás igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna. Akit már nem is egyszer, hanem többször elítéltek, akkor az már nem fog megváltozni, akárhogy ígérgeti is.


Sűrűn kell beszélgetni a lánykával, mert hiába nem fogja érdekelni, később eszébe fog jutni.

Ha bármi problémája van, tudjon kihez fordulni.

Sajnos ki kell várni ezt az időt, ami igen nehéz.

2016. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Gegszter stílus? :D Jaj de imádom az ilyet :D Ezeket a f..szkalap kamu "gengszereket". Most komolyan, egy igazi bűnöző szokta azt reklámozni, hogy ő mi? Naná, hogy nem. Akik ilyen """""stílussal""""" vannak megáldva, azok maximum jampiskodó GYEREKEK.


14 évesen még csak elmenne, de hogy valakinek 30 évesen ennyi esze van az egyenesen röhejes, egyáltalán nem engedném a lányomnak, hogy egy ilyen debil alak közelében legyen.

2016. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy engedi/nem engedi... Ha 2 ember együtt akar lenni, akkor együtt lesznek akár 14, akár 24 évesek. Lehet persze tiltakozni, de akkor ne csodálkozzon senki, ha egyszer csak lelép otthonról a gyerek. Több értelme van a gyerek mellett állni, mert akkor legalább tudsz mindenről.
2016. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Rendes szülő néha hagyja, hogy a gyereke po.fára essen, és tanuljon az esetből, persze ott van mellette, hogy ne essen nagyobbat a kelleténél.

Egy 18 éves lánynak te magyarázhatsz, mint a beteg szamárnak, csak annál jobban ragaszkodik a pasihoz. Tudod, a tiltott gyümölcs esete...

Mindenki úgy ba..a el az életét, ahogy akarja, de legalább nem hibáztathat miatta másokat.


Az sem kizárt, hogy Ordenáréék kifejezetten örülnek, milyen jó pénzes pasit fogott magának a kislányuk, és szemet hunynak a külsőségek felett, ha rendszeresen kap ajándékokat.


Mert én azért szeretnék hinni abban, hogy normális értékrendben felnövekvő 18 éves fiatal nőnek van annyi esze és önbecsülése, hogy nem áll össze egy idősebb, börtönviselt, bűnöző alakkal, ha milliárdos, akkor se...

2016. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Én, mint fiatal lány úgy vagyok ezzel, hogy örülnék, ha az anyám megmentene egy ilyen kapcsolatból. Igen, csalódni a kell néha, de nem egy ilyen alakkal, mi van, ha megunja a lányt és bántja? Az ilyen emberek hajlamosabbak rá. Általában az ilyen karakterek azért választják ezt az életformát, mert minden áron bizonyítani akarják fölényességüket, hogy ők jobbak nálunk (persze nem) és ha valami egyszer nem úgy fog történni, ahogy ők akarják, akkor mutatják meg igazán milyenek is. Én ezt nem várnám meg. Szerintem beszélgessen el a lányával, ha a lánya értelmes, akkor mérlegelni fog, ha nem, hát akkor a szülő dönti el, hogy mit akar, hogyan alakuljon, a lánya maga tapasztalja meg a rossz döntését, vagy eltiltja, de esetlegesen megharagszik. (persze a mai eltiltások tapasztalatom szerint nem sokat érnek) Lehet, hogy a fiú sem rossz, csak így alakult az élete, meg kellene ismerni. Esetleg ha az anya meghívná hozzájuk egy vacsorára, hogy megismerjék egymást, akkor abból már le lehet szűrni, milyen ember. Utána el kell beszélgetni a lánnyal, hogy mit láttunk, adunk neki tanácsot, és amint mondtam, ha értelmes, akkor tud helyesen dönteni, és hallgat a külső megfigyelésre (legyen az pozitív, vagy negatív), ha nem hallgat rá, akkor a szülő dönt. De a döntése ne legyen erőszakos, hanem próbálja megmagyarázni, hogy az ő érdekében teszi, még ha most fáj is. Próbálja elmondani, hogy azért akarta megismerni, mert szerette volna, ha ismeri a lánya barátját, de sajnos olyan észrevételei voltak, ami veszélyes lehet rá nézve.


Remélem tudtam segíteni. Ha értelmesen beszélünk a lányunkkal, nem csak megtagadunk valamit, dühösen, magyarázat nélkül, a lány is jobban meg fogja érteni.--- mondom én ezt a saját esetemből kiindulva. Szerencsére nekem még nem volt rossz kapcsolatom :)

Remélem tudtam segíteni


L/19

2016. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!