Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl reagálja anya vagy nem?...

Túl reagálja anya vagy nem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem az elmúlt évben párom sem volt, több okból kifolyólag, mivel nem találtam olyant akit magam mellett eltudtam volna képzelni,másfelől meg előző barátommal ugyan lehúztam pár évet,-mégsem pozitív emlékeim , tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Lényeg az hogy most két hete összejöttem egy sráccal, aki teljesen normális , tényleg lenyűgöző de anyukám viselkedését egyszerűen nem tudom hova tenni. Az egyik nap még kedveli, a másikban nem. Előtte napokban imádta,hogy mennyire normális és reméli ilyen marad, a másikban úgy beszél róla mintha egy utolsó pa.raszt lenne aki bármit vétett is. Többek között olyanokra gondolok hogy megkérdezte anyu hogy kis testvéreimet ki-e visszük a játszótérre amire igent mondtunk,- hazaérve lelkesen mesélték mennyire elvoltak vele,- ma viszont már abba is belekötött amit nekem írt a srác. (Belejár fiókomba)!

Annyiról érdeklődött hogy tesók hogy vannak,mit csinálnak, mire mondtam hugom alszik, öcsém gépezik.

Tényleg nem olyan hangnemben írta :"Már? Hát mi a frászt tud az reggel korán csinálni a gépen?"

Én meg feleltem mi is beszélgetünk, mire válaszolta :"Na ez is igaz!" Számtalanszor elmondta hogy nem rossz indulatból mondta,anyu mégis holnapi találkozónk helyére beszervezte vigyem el tesókat játszóra, SRÁC NÉLKÜL! Olyanokat mondott még muterom el leszek tőle tiltva még egy ilyen meg hogy lehet náluk nem divat az összetartás itt igen,meg hogy foglalkozzon a saját családjával meg hasonlók.

Ötletek vagy valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tehetnék?

19 leszek nem sokára,a srác 24


2016. máj. 8. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért kell 2 hét után tudnia róla. Anyukád elég primitíven fogalmaz.


Én nem számolok be a kapcsolataimról a szüleimnek, igaz rég nem élek velük. Másról szoktunk beszélni.


23N

2016. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj beszámolnom róla eléggé fogva vagyok és tényleg fontos nekem a srác,régóta nem éreztem hasonlót. Szeretnék vele lenni de így nem tudom hogy fog menni.
2016. máj. 8. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, szedd össze magad és állj ki magadért. ne találkozzon anyukáddal,te meg ne mesélj róla. Ennyi.
2016. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha nem enged ki vele akkor nem tudok mit kezdeni mert azt az elvet vallja:"amig nálam laksz igen is van jogom beleszólni,olvasgatni és eldö teni hova mehetsz hova nem"! Tanuló vagyok még egy darabig így lesz de i m érzem azt rosszatt tett volna a srác.
2016. máj. 8. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem érzem azt*
2016. máj. 8. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos van barátnőd, kérd meg hogy falazzon neked.
2016. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebben mi olyan volt. Nagyon fontos számomra. Aztán majd lesz valahogy.
2016. máj. 8. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyud túl reagálja a helyzettet . Meg ha én anyum nondana ilyet amig ott lakok addig azt nezz meg meg azt csinal amit akar .. mar nem laktam volna ott... de lehet hogy én vagyok buta de a fele dolgott nem értettem meg amit leirtál mert értelmetlenül fogalmaztad meg ..
2016. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!