Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja a szüleimet,...

Miért zavarja a szüleimet, hogy a barátnőmmel sok időt töltök el?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és sokat vagyok a barátnőmmel. A szüleim mindig azt mondogatják hogy túl korai, de szerintem nem korai, sok velem egyidős már nem is szűz. Egyébként a sok idő azt jelenti hogy együtt megyünk iskolába, iskolába velem van, aztán délután estig kb együtt vagyunk.

2016. máj. 9. 17:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Lehet azért mert ők kis szeretnének veled lenni, annak ellenére, hogy tisztában vannak vele, hogy azért lassan (tényleg lassan), de kirepülsz, Valószínűleg, magával a kapcsolatoddal semmi bajuk nincsen, pusztán csak ez zavarja őket. Próbálj meg velük beszélni erről, és nagyon vigyázz, hogy emiatt ne romoljon meg a kapcsolatod velük.
2016. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Részben amiatt lehet, amit az első is ír: ha a barátnőddel vagy csak, akkor nagyon nincs időd másra. A szüleid is töltenének veled időt, örülnének biztosan, ha segítenél otthon, és félhetnek attól, hogy a tanulás és más feladatok rovására mennek a találkozások. A másik fele pedig az lehet a dolognak, hogy ha sülve-főve együtt vagytok állandóan a barátnőddel, akkor nagyon könnyen megunhatjátok egymást.
2016. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
1.nek igaza van, plusz ha allandoan egyutt vagytok, akkor mikor tanulsz? Mikor segitesz a hazi munkaban?....
2016. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából már barátok vagyunk 5 éve ezzel a lánnyal, mindig is akartam többet de csak most jött össze. De segítek itthon is, de megértem próbálok változtatni-
2016. máj. 9. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Annyi a gond, hogy keveset vagy a családoddal. A kapcsolatnak nem szabad a család róvására menjen.
2016. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mikor tanulsz ?
2016. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Este, suliba, vagy barátnőmmel együtt ha úgyvan. De igazából annyira nem fontos ez a 9. osztály.
2016. máj. 9. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fontos a kilencedik, amikor mindennek az alapját most veszitek? Azért gondold át.
2016. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ismétlés az egész. És nagyjából tudom a dolgokat is, illetve ha jól tudom a továbbtanulásnál a 9.-es jegyeket nem nézik.
2016. máj. 9. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem mond hülyeséget. A 9. nagy része tényleg ismétlés
2016. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!