Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy normális családban, ahol...

Egy normális családban, ahol nincsenek ellentétek, ha a nagyszülőnek a halálos ágyán választani kéne, hogy a gyereke vagy az unokája látogatja meg, akkor szerintetek mit lenne érdemes választania?

Figyelt kérdés
Kérem vonatkoztassatok el a saját jó vagy rossz családi kapcsolataitoktól vagy megfigyeléseitektől, ész érvek alapján próbáljatok erre a hipotetikus helyzetre jó választ adni.

2016. máj. 18. 11:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fura kérdés. Miért kellene választania?
2016. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs közöttük ellentét, nem kell választania.
2016. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kéne választania, de akkor már a gyerekét.
2016. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért kell választania, mert azt mondtam :) nem értem a visszakérdezést
2016. máj. 18. 23:46
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem vissza, mert teljesen értelmetlen a kérdés. Nem kell választani.
2016. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15, pedig elképzelhető ilyen helyzet az életben simán... mondjuk az ország túlsó felén lakik a gyerek meg az unoka, és nem tudnak egyszerre elutazni...
2016. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nagyon gyenge annak az embernek a fantáziája, aki nem tud ilyen esetet elképzelni, forgatókönyvírónak ne menj, ha tanácsolhatom
2016. máj. 20. 00:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok ilyen maradi, hogy valahogy megoldanám az útiköltséget egy haldokló emberhez. Egy elmúló életről van szó, szerintem az hogy nem telik az utazásra - főleg ha jó kapcsolat volt az illetővel, valahogyan megoldható. Még akkor is ha annyira nem rózsásak az anyagi körülmények. Mint például nálam. A másik amiért értelmetlennek tarom: Egy ember valószínűleg nem egyik pillanatról a másikra tűnik el, hacsak nem balesetben, vagy olyan betegségben-pl. agyvérzés- veszti életét - de akkor meg kevés esély van a rokonságnak a halálos ágyához vonulni. Más: Tételezzük fel, hogy kórházban van, és valami oknál fogva egyszerre csak egy látogatót engednek be hozzá Egyszerre. De ez nem zárja ki hogy mindkettőt láthassa. Kérem a további ötleteket hogy miért ne mehetnének oda mindketten (most komolyan érdekel, vegyétek úgy mintha egy sztorit írnátok, de ténylegesen valósnak elfogadható helyzetet akartok írni. Szóval olyat, ahol komolyan nem lehetne megoldani a dolgot.)
2016. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem lesz válasz. Kár, pedig komolyan érdekelt :(
2016. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"nagyon gyenge annak az embernek a fantáziája, aki nem tud ilyen esetet elképzelni, forgatókönyvírónak ne menj, ha tanácsolhatom"

Te se nagyon erőltesd kedves kérdező. Ugyanis még mindig nem írtad meg a konkrét okot. Lehet hogy nem csak nekem gyenge a képzelőerőm?

2016. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!