Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Fitymaszűkület" esetén hova...

"Fitymaszűkület" esetén hova érdemes menni, hogy "Fitymatágítás" történjen (vagy valami amitől normális leszek)? 27/F

Figyelt kérdés

Barátnőm elvette a szüzességemet és azt mondta valami nem oké és nézessem meg magam. Eddig teljesen természetesnek láttam magam, de úgy néz ki valami tényleg nincs rendben. Elmondása szerint fitymaszűkületem van és nézzek meg egy urológust.


Az elmondását arra alapozta, hogy nyugalmi állapotban a fityma tökéletesen visszahúzható (bár ilyenkor egyből erektálni kezd a nemi szervem), letapadás egyáltalán nincs, tökéletesen karbantartható higiéniailag. Erektált állapotban viszont érzem, hogy fáj, mert iszonyatosan szorítja a fitymám a makkomat. Egész életemben úgy hittem, hogy ez normális. Arra asszociáltam, hogy "csak" annyi a bajom, hogy még szűz vagyok, de úgy tűnik nem ez a helyzet. Nemigen volt kivel ezt megbeszélnem.


Voltam urológusnál is ezzel, de egyrészt azt mondta, hogy ilyenekkel nem foglalkozik, másrészt pedig azt mondta semmi bajom nincs.


Utánanéztem az interneten dolgoknak és nem tudom hogyan tovább. Szűk fitymával nem lehet elvileg normálisan szeretkezni. Szakember kéne (Budapest vonzáskörzetében), de az urológia ezek szerint nem jöhet szóba mert az csak "pisidoki"


2016. márc. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
babaolajat kenj a bőr alá, előbb utóbb addig puhul amig a végén kitágul a bőr és teljesen visszahúzható lesz
2016. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ne kenegess semmit!!!!!! Ne kezd el magadat kezelni, mások javaslatára! Árthatsz vele csak. Majd az orvos meg mondja mit csinálj! Menj urologiára!
2016. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel Urológus foglalkozik,lehet egy szteroidos krém is elég lenne.Ha tudsz privát rendelésre menj el.



Óvatos legyél az urológusokkal mert sok orvos körülmetélés mániás:-) Mivel te hátra tudod ha merev a péniszed a fitymád húzni csak fáj, azt metélni nem kell,azt ne enged ha ezt javasolnák.


Meleg vízben megprobálhatod a fitymád tornáztatni,hátrahúzogatni.

2016. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
itt bizony rudiműtét lesz
2016. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!