Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek ha...

Szülők, ti mit tennétek ha megtudnátok, hogy a gyereketek egy csomót puskázik, majdnem minden dolgozatnál van nála puska?

Figyelt kérdés
Ma felhívott az osztályfőnök, miszerint lebukott a fiam puskázással. Elbeszélgettem vele, és őszintén bevallotta hogy valóban puskázott, de már év eleje óta, csak még most bukott le először. 9.osztályos a fiam, 15 éves. Őszintén megmondtam én csalódtam benne, mert nem erre neveltem. Mit tegyek hogy ne puskázzon többet?

2016. máj. 19. 16:39
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%
8-as, ez meg is látszik a válaszodon...
2017. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az élethez kell egyfajta zsiványság. Nekem sok csoporttársam, egyetemen, b.szik puskát írni...ennyire lusta...tanulni is lusták, de ha valaki puskát ír, vmennykt csak foglalkozik az anyaggal. Régi kérdés I know.
2021. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok. kedves kerdezo, puska ide vagy oda az eletben elert eredmenyeimnel meg senki sem kerdezte meg hogyan ertem el oket, viszont nagyon sokszor megis jobb eredmenyt ertem el mint a super oszinte tanulok puska nelkul. az eletben egyaltalan nem mindig az oszinteseg es a megfeszitett munka az amivel sikereket lehet elerni. a cel szentesiti idonkent az eszkozt;-
2021. jan. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Dicsérd meg
2022. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!