Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit teszünk az anyukánkért?

Mit teszünk az anyukánkért?

Figyelt kérdés
Ma reggel édesanyám felhívott és szegény nagyon szomorú volt hogy ő nekem mindent megvesz de én nem csinálok semmi olyat hogy ő boldog legyen. Szóval az lenne a kérdés hogy ti mit csináltok? Ugye pénzelni nem nagyon tudom. Hogy szeretem az alap. Mi van még amit én adhatok neki? Esetleg a jó jegyek de már itt az év vége azzal elkéstem. Valaki valami ötlet? :)
2016. máj. 21. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Hát szomorú hogy ezt mondani kell.. menjetek el sütizni, kávézni, sétálni, nagyokat beszélgetni, lepd meg páros belépővel s kedvenc kiállítására és menj el vele, minden nap kérdezd meg hogy érzi magát, milyen napja volt, néha lepd meg vacsorával mire hazaér, tölts le egy neki tetsző filmet és nézzétek meg ketten, segíts otthon amennyit csak tudsz, néha csak úgy írj neki egy smst napközben hogy szereted, ha otthon vagytok sokszor mond el neki, öleld meg... ilyesmik. Nem hiszem hogy anyagi dolgokra gondolt.
2016. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Nehari, kérlek erősítsd meg, hogy pontosan mit mondott neked?
2016. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok, mindegy is.


-Megkérdezed:

-hozhatsz-e valamit a boltból, mert szívesen elmész (Csak úgy megkérdezni).

-Átvállalhatod a takarítást, amikor nem számít rá, és egyébként is ráér, de akkor tud mással is foglalkozni, a hobbijával, stb.

-Csendben vagy, amikor pihenget.

-Hozol a kedvenc virágjából meglepetésként.

-Felveheted videóra a kedvenc műsorját, ha nem tudja megnézni.


Amúgy úgy tudom, nemsokára lesz gyereknap, fura hogy ezt pont most így felhozza...

2016. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?????
2016. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ő Németországban dolgozik naponta 20 órákat is hogy nekünk itthon minden,tényleg minden meglegyen. Felhívott s mondta hogy lesz a városban egy kis rendezvény (ilyan sport bicajosok bocs ha rosszul írom :D szálguldanak át a városon) és hogy nem érdekel-e engem. Mondtam is hogy annyira nem érdekel. Menjek oda áljak ki oszt nézzem őket? Erre mondta egyböl hogy én nem csinálok semmit. Meghogy ő mindent megtesz értem (igaza van) de én semmit érte. Erre jött azzal természetesen hogy apám (10 éve le sem szar) mit vesz nekem? Mondtam hogy semmit. És érte mit teszek? Semmit. Akkor ő most egyenrangú azzal az emberrel aki nem foglalkozik velem? És lecsapta. :/ Ennyire még sosem gondolkodtam el azon amit mondott.
2016. máj. 21. 09:39
 6/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok,bátyámmal élek,mamám a családba így hogy anya németbe van :)
2016. máj. 21. 09:41
 7/14 A kérdező kommentje:
családba fogadó* :)
2016. máj. 21. 09:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, én leírhatom a véleményem, de nem tudom mennyire tudod azt befogadni.

Én is felnőtt dolgozó ember vagyok, tudom milyen az, valamit előteremteni a semmiből, bár nincsen gyermekem, de vannak bőven fizetnivalóim, és tudom, hogy csak magamra meg max a páromra számíthatok.

Ezek a sportbicósok nálad vagy anyudnál lesznek?

Ha Nálad, akkor értem a sztorit.

Akkor szerintem arról van szó, hogy anyukád külföldön (én is voltam pár évet) megismert egy másik életstílust. Látja, hogy ott vannak lehetőségek és kicsit más a mentalitás.

Szeretné, hogy kezdj valamit magaddal. Emiatt szeretne kicsit kimozdítani, de pontosan nem tudom. Talán sportbringást akar belőled csinálni?

Lehet fél, hogy ha folyton otthon ülsz, nem lesz belőled semmi, szerintem ennek mélyebb lelki oka van.

Most már szerintem menjél el és nézzed meg azt,bár nem hiszem, hogy ezzel jóvá teheted.

Szerintem írj nyugodtan blogot magadról és az életedről, mert legalább anyud nyomon tudna követni téged. Ezeket le lehet titkosítani is. Ha anyukád szeret, fog neki örülni. Ha nem, akkor vissza is élhet vele, de biztosan szeret, én reménykedme hogy ettől nem romlott meg a viszonyotok teljesen.

Spórolj, tanulj, menj nyelvtanfolyamokra, tervezd gyakorlatiasan a jövődet, ne hagyd parlagon a lehetőségeidet, és figyelj rá többet. Attól hogy fiatal vagy, még annyi mindent megtehetsz.

Egy beszélgetés nem ártana, hogy mi a baj pontosan, de nem ígérem meg, hogy nem fog neked fájni.

2016. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. El is gondolkodtam. Esetleg ti letudnátok írni hogy mit tesztek az anyukátokért? :)
2016. máj. 21. 10:02
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Hiányoztál neki. Nem a rendezvény volt a lényeg, hanem hogy láthasson.
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!