Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki akar rakni az anyám. Mit...

Ki akar rakni az anyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem értékelt igazán, mindig előrébb voltak a röplabdás srácai, más gyerekei, meg a sokadik macska is. Belőlem már sosem lehetett sportoló a gerincműtétem miatt. Én inkább írok, főleg verseket, de azokat már rég nem mutatom meg neki, mert ki akarta dobni a baromságaimat a kukába. A barátaim, a féltestvéreim sosem jönnek el látogatóba, vagy csak nagyon ritkán, amikor tiszta a levegő, anyám nehéz természete miatt, menekülnek előle. Az apám évekkel ezelőtt meghalt, és a sokadik mostohaapához kellett alkalmazkodnom. Amióta a vér szerinti apám meghalt, azóta anyám elviselhetetlenebb, támadó, és alázgat. Nem egyszer a vezetéknevem miatt is kaptam megalázást. Mindig mindent egy szó nélkül lenyeltem. Mit csináljak? Mit tehetnék azért, hogy jobb legyen ez a viszony?
2016. máj. 21. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Ha a 18 megvan én mindenfleképp keresnék munkát/diákmunkát és kiköltöznék otthonról.

2016. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezted egyszer is miért ilyen veled? Azért szerintem ő is lelkiismeretes ember és ha elmondod neki hogy szereted akkor megenyhül. Próbálj beszélgetni többet vele stb. Az hogy ki akar rakni az mit jelent hogy elköltözz? Hány éves vagy?
2016. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Küldesz nekem verset? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk*-* Anyukádnak ne törődjön, ha szeretsz írni, abba ne hagyd!:)

Szerintem is a költözés egy jó megoldás lenne:) Vagy kolesz.

2016. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Második vagyok. Így vissza olvasva fura lehet amit írtam. Arra gondolok hogy bele törődtél ebbe legalábbis úgy látszik. Hagyod hogy ilyen legyen és nem dolgozol a kapcsolatotokon. Akkor nem is fog változni semmi magától. A Depresszió Emeld fel száma is mondja: "Ha suttogva élsz nagy zajban, nem hallja senki ha baj van."
2016. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Második és negyedik vagyok. Nem a menekvés az első. De ha ez nem jönne be amit írtam akkor viszont sajnos nem sajnos az jön.
2016. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tizen x évig így viselkedett veled, a helyedben én nem erőltetném tovább azt a jó viszonyt.
2016. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Költözz el valami rokonodhoz. Vagy menj be a gyámügyre.
2016. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!