Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nyáron az elvált apuka nem...

Ha nyáron az elvált apuka nem tud 4 hetet megoldani, akkor az anyuka tehet valamit?

Figyelt kérdés
A bírói végzésben benne vannak a különélő szülő jogai és kötelességei. Az iskolai szünet fele mind a két résznél fel van tüntetve. Ilyenkor mi van?
2016. jún. 2. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Oldja meg úgy, ahogy az anyuka tenné.
2016. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Kb semmit nem tehetsz, mert a láthatásra nem kötelezheted a faxt :( Én 2 éve végigjártam az egészet, semmire se mentem sem a bíróságon, sem a gyámügyön, senkit nem érdekelt."Oldjam meg máshogy!" Ennyi tanácsot kaptam :/

Az aljas exem meg röhög a markába, hogy milyen jól kibaxott velem.

2016. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Annyira sajnálom ezeket a gyerkőcöket, akik valójában csak részben gyerekek, de kiváló fegyver a másikkal való kitoláshoz...
2016. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Nyáron 4 hetet szerintem az emberek többsége nem tudna megoldani (egyben meg pláne nem), annyi szabi a világon nincs. Nagymama nem tud segíteni?
2016. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Persze, de Anyuka legyen mindenható és oldja meg nemcsak a ráeső 4 hetet, de Apuka 4 hetét is? Apuka a saját 4 hetében akkor küldje táborozni a gyereket. Gondolom, mivel ez meg nem kevés pénzbe kerül, ez nem jutott eszébe. Végső megoldásként be lehet íratni nyári napközis táborba. Járjatok utána a lehetőségeknek!
2016. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Ezért is sok a nyolc hét nyári szünet.... Európában máshol nincs ennyi.
2016. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És ha apuka befizeti táborba arra a 4 hétre, akkor mi a helyzet a gyerektartással?
2016. jún. 2. 18:11
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, ezt nem bírjátok emberként megbeszélni? Leülni, hogy ez van, hogy legyen, mik a lehetőségek.
2016. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem, az anyukával nem lehet értelmesen beszélni. Csak azt szajkózza hogy ő is megoldja a saját 6 hetét, ez a 4 hét az apa kötelessége.
2016. jún. 2. 18:27
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha ekkora gond, adjátok be intézetbe, nem való nektek a gyerek.
2016. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!