Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülője is ilyen? Apám...

Más szülője is ilyen? Apám nem képes "felnőtt" létemre se elfogadni, hogy párkapcsolatban vagyok.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem az első párkapcsolatomban vagyok, de apám ezt nem képes elfogadni. Nem tetszik neki egyik barátom se, hiába jófej hiába kedves hiába tesz engem boldoggá hiába akármi, nem az emberrel van baja, hanem a ténnyel, hogy együtt vagyok valakivel. A barátom családja csomószor belevon engem családi programokba, és anyukám is így akar tenni a barátommal, de apám elutasítja ezt. Nem jöhet velünk egy két napos nyaralásra se, mert "korai" (fél év után), nem aludhat nálunk, meg se akarta ismerni az elején és akkor se szólt hozzá annyit.

Szívesen külön költöznék mielőtt mondjátok, de nincs pénzem rá és még egyetemre járok 3 évig.


2016. jún. 2. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Vannak férfiak, akik apaként is eljátsszák az alfahímet. Jelenleg erről van szó, te vagy az ő kicsi lánya, a barátod meg csak egy rivális hím.
2016. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus lányos apa betegség. Majd elmúlik.
2016. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Eszter76 ***** válasza:
89%
Uh. Lányos apa... de a betegebb fajtából szegény... Neki is rossz ám! :-( Nem tudsz koleszba menni? (Én annak idején másik városba mentem fősulira, pont azért, hogy a szüleim már ne tudjanak beleszólni a dolgaimba. Másokkal közös albérlet, ha nem fővárosi, akkor ösztöndíj + diákmunkából is megoldható simán, suli mellett is.)
2016. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Ismerős helyzet, csak én anyukámmal vagyok így...fél év még igen korai.. :) Én 3 éve vagyok együtt a barátommal és anya nem képes elfogadni, hogy más is szeret engem..

szerintem az állhat a dolgok mögött hogy én egyke vagyok, és anyának nehezére esik elfogadni hogy felnőtt vagyok, elakarok költözni otthonról stb!! Én se szoktam nagyon a barátommal együtt aludni...pedig ideje lenne!


A ti kapcsolatotokról annyit, hogy igen nehezére esik apudkádnak elengednie téged hogy a pici lánya felnőtt! Üljetek le beszélgetni, mond el hogy a mostani barátod fontos és komolyan gondoljátok a jövőt együtt!!

Idővel majd rájön az apukád, hogy tényleg szereted a barátodat és elfogadja lassan...

Remélem segítettem,

23 L :)

2016. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
ne haragudj,de én nem szívesen nyaralnék az össz 2 napos nyaralásomon egy számomra idegennel, hogy ott kelljen báj vigyorognom. ez egy családi nyaralás ahol apukád elakarja ereszteni magát még szép hogy számára nem kívánatos a srác személye és fél év szerintem még semmi írj majd 1 év múlva.
2016. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az unatkozó örökszingli irigy emberektől kapott válaszokat jelentettem, a többieknek meg köszönöm! :)
2016. jún. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!