Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy elhetek egy olyan parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elhetek egy olyan parkapcsolatban boldogan, amiben a baratom sokkal erosebb szemelyiseg?

Figyelt kérdés
27 eves, en 22. Erzem, hogy meg nem vagyok eleg felnott hozza, De nem akarom el veszitenI a gyerekes viselkedesem miatt. Evek ota eloszor valaki igazan tamogat, mindig kimondja amit gondol es folyamatosan tanacsokat ad. Nagyon tetszik az eletszemlelete, De egyszeruen nem tudom elviselni, hogy a kapcsulatunkban neki van igaza es hogy mindig az igazsagot mondja. Az igazsag nagyon tudok fajni es nem tudom hogyan kene feldolgoznom. Fel akarok noni es eretten gondolkozni, De tul erzelmes vagyok. Sokat valtoztam ezalatt a fel eV alatt, De ez normalis,hogy ennyit kell valtoznom,ahhoz,hogy a paromhoz elfogadjon?

2016. máj. 30. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Már tudom a legutóbbi kapcsolatom mért nem működött. Én voltam 27, ő volt 21 és igen, gyerekes volt hozzám, nem nőtt még fel. Persze tagadta, játszotta nekem a felnőttet, de már tudom mi volt.
2016. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsivel idősebb volt a barátom, és nem, nem lehet ugy elni hogy azt érzed sokkal erősebb személyiség ő mint te, és elnyom.. Mi kölcsönösen nyomtuk el a másikat, két bombát összehozott a sors és durrant is egy nagyot.. Azóta nem vagyunk együtt, de hidd el sokkal jobban fogod magad érezni ha inkább kilépsz ebből az egészből vagy nagyon átgondolod a dolgokat....

20L

2016. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Mert szerencsére normális nő vagy.


Aki nem az ostoba egyenlősdit nyomatja, hogy a nők legyenek teljesen olyanok mint a férfiak.

Hanem szeret felnézni egy domináns, magabiztos, tökös, önbizalommal teli, felnőtt, érett férfira.


Elvileg ez lenne a normális és pl 100 éve ilyenkor is így nézett ki a párkapcsolatok 99%-a. Te csinálod jól a dolgokat.

2016. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3 igen, egyszeru lenne kilepni a kapcsolatbol,De en nem akarok lemondani egy olyan ferfirol aki csak a legjobbat akarja kihozni belolem,eleg ritka az ilyen.
2016. máj. 30. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Az nagyon szép, ha vki a legjobbat akarja kihozni az emberből, az összes ilyen tanáromat,főnökömet, edzőmet nagyon becsülöm.

Csak éppen ez a hozzáállás nem párkapcsolatba való,amennyiben azt jelenti, hogy a másik megmondja, hogyan élj, apáskodik stb.

A másikból azzal is ki lehet hozni a legtöbbet, ha élni hagyja az ember, biztatja, érzelmileg támogatja.

Amit írsz, az nem férfi-női kapcsolat...

2016. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!