Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfi a férfi és mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi a férfi és mitől nő a nő egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mikor mondja azt egy nő, hogy fel tud nézni egy férfira és látja benne a számára tökéletesnek tűnő férfit?


Nők esetében is lehet ilyesmi, maximum nem ennyire kihangsúlyozva, hogy "a férfi felnéz a nőre", ott olyat tudok csak elképzelni hogy látja benne a nőt, mert nőies, na de mitől nőies nektek egy nő?


Kérlek ne külsőségeket írjatok, az nem válasz a kérdésre.



2015. aug. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Humoros vagy..:))


Mitől férfi? Ha jól keres,van jó állása, szép nagy új drága autója, szép otthona, anyagilag bírja a szórakozás témát, külsőleg tűrhető, van valami stílusa.


Mitől nő? Nagy formás cicik, kerek popsi, szép arc, szép haj, jó az ágyban és bevállalós, azt mutatja a pasi felé hogy szereti és kívánja..

2015. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Nagy hiba ignorálni a külsőségeket. Rövid példával szemléltetem: amikor egy magas, jóképű, izmos srác ad elő egy viccet, akkor az nagyon poénos, jó fej, vicces srácnak fog bizonyulni. Viszont amikor egy csúnya, alacsony, köpcös srác adja elő ugyanazt a viccet ugyanolyan stílusban, ugyanolyan hanglejtéssel, ugyanolyan körülmények között, akkor az egy kis sótlan, fontoskodó, erőlködő kis csipszar lesz a nők szemében. Na, ki az, aki meg akarja cáfolni a nők kettős mércéjét?
2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én nem a külső dolgokra vagyok kíváncsi, hanem normális megfogalmazásra.

Amúgy azt mondják jó humorom van, köszi, de ennél a kérdésnél félretettem, komolyan érdekelne hogy mire mondják, de akkor ti nem értitek mit kérdeztem.

2015. aug. 16. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én azt írom, ami abban a srácban megfigott, aki most tetszik. Én nem vagyok egy ezermester, de őt nagyon sokat láttam dolgozni, bele is bámultam nem 1x. Hihetetlül szimpatikus, mikor egy férfi mindent megtud bücskölni, tesz-vesz állandóan, mint Mekk Elek. :) Folyamatosan tervez, nagyon kitartó, céltudatos, ügyes. Még az is aranyos, mikor leüti itt-ott a kezét vagy akár a buksiját. :) Nem orvos, nem ügyvéd, de amit letesz az asztalra, az elismerésre méltó. Tetszik, úgy ahogy van, mégse lesz belőle semmi. De attól még így gondolom. :) 25L
2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*megfogott, bütykölni :D
2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Röviden fogalmaznék, mert úgy érzem a hosszú szövegek csak kárba vesznek.Ha valaki nagyon érdeklődő majd kifejtem.


A lényeg, hogy ne egyenlőség legyen, hanem egyensúly.


A férfi és a nő tudja, h a partnere nem a saját neméből való, így ami saját magának jól esik egy helyzetben az nem feltétlen esik jól a másiknak.

2015. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra egy férfi az aki kellőképpen intelligens, alapjáraton művelt, nem beszél csúnyán maximum társaságban iszogatás mellett, mert poén, de otthon nem ez a stílusa. Fontos, hogy legyen olyan okos mint én, vagy okosabb, hogy "tudjon tanítani". Higénikus, higgadt, nem kapja fel mindenen a vizet és normálisan lehet vele beszélni ha baj van. Segítőkész. Otthon el tudja magát engedni. Nem egy gazdag elkényeztetett selyemfiú, külsőre más mint a mai páwa vagy a tipikus gyúrós átlag.

Jó nyilván másféle ember is lehet férfi más lányok szemében, hiszen nem egyezik az ízlésünk másokkal.


Nőnél gondolom fontos, hogy otthonosan mozogjon a konyhában, ne legyen kényes, ne legyen az az átlag plázacica aki csak a pénzre hajt. Ne legyen könnyen kapható, legyen kellőképpen értelmes, jó szívű....

2015. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nő is a viselkedése, gondolatai, mozgása(ez mondjuk nem mindenkinél),felelős viselkedése miatt a férfi is hasonló rendszerben férfi. tekintet nélkül arra, hogy kapcsolatban vannak, vagy sem.

Két férfi, két nő, vagy egy férfi és egy nő is ugyanúgy jók lehetnek egy kapcsolatban és ugyanúgy lehetnek nő, vagy férfi. A másik félnek csak éreztetni kell hogy mindig látja benne a nőt-férfit.

2015. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én a páromat az intelligenciája, a céltudatossága, a határozottsága, a figyelmessége miatt tekintem férfinak.

Ő bennem a türelmes, elfogadó, megértő, gondoskodó énemet tekinti nőiesnek.

2015. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!