Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt Anyu?

Miért csinálja ezt Anyu?

Figyelt kérdés

Anyu mostanában eléggé furcsán viselkedik, szinte pár hónapja nagyon önző lett. Pl. Apu amikor jön haza a munkából, hoz kettőnknek mindig egy kis csokit. (Anyu rokkant nyugdíjas.) Ma volt, hogy az én csokimat is megette, azt, hogy miért, nem tudom.

Ennél már csak az volt rosszabb, amikor este csináltam magamnak tízórainak meg ebédnek szendvicset, azt ő már reggelre megette. De tagadja, pedig más nem volt itthon.

Nem értem mostanában. Tudnátok segíteni, hogy mit lehetne ilyenkor csinálni?



2016. jún. 7. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem terhes, vagy van valami gondja? Kérdezd meg h. minden rendben van-e vele. Az én anyukám akkor volt ilyen amikor terhes volt. Aztán apa amikor kirúgták a munkájából, ezért anyuval elmentünk valami szellemes nénihez, hogy kiűzze apából a rossz szellemet. Apu azonnal abba is hagyta, de csak azért mert annyira irritálta a n , hogy nem akart többet odamenni :)
2016. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de azt mondja hogy rendben van vele minden, meg mosolyog hozzá. De amint mondanám Apunak hogy menjünk el egy szellemvizsgálóhoz vagy mi az, kinevetne.
2016. jún. 7. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván szegény unalmában nem tud mást csak enni
2016. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kiderült

.

Ez volt az utolsó napja itthon. Beszállt egy idegen kocsiba és elment...

2016. jún. 9. 06:29
 5/6 anonim válasza:
El ment? Hogy érted hogy elment? Csak úgy?:o
2016. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja biztos azért nassol mert le akar lépni...
2016. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!