Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu direkt csinálja ezt...

Anyu direkt csinálja ezt velem? Szülőktől, hasonló helyzetűektől segítség. :/

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, Anyuval a párjával és 2 tesómmal élek. Nincs szakmám, se munkahelyem, mert van egy 4 éves testvérem. Imádom, de mióta megszületett, megváltozott az életem, a sulit ott kellet hagynom h vele legyek, most dolgozni se tudok elmenni mert nincs aki vigye a kicsit oviba ill. menni érte. Ház lenne a későbbiekre, de anyu csak ígéri, hogy megkapom, és ma burkoltan kijelentette h álmodni se merjek róla. Dolgoztam egész nyáron, de napszámba, ott megoldható volt a meló, de csak nyáron tudok így eljárni. Költözni nem tudok sehova sem. Segítsetek

2016. febr. 24. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
mond meg anyádnak, hogy nem neked szülte a gyereket, oldja meg ő a dolgait. Nem is tudom hogy képzeli, hogy te feláldozod a jövődet csak mert neki későn jutott eszébe még egy gyereket vállalni. Fogadjon bébiszittert ha ő nem tudja hordozgatni.
2016. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ám, de ha mondom neki akkor elzavar, elég gonosz lelkű ember, nem is értem minek szült 1 gyereket is
2016. febr. 24. 17:59
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezt most ő úgy képzeli, hogy te leszel a 24 órás bébicsősz éveken keresztül? Képes lenne kitenni téged, ha ellentmondanál?
2016. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos igen, egyszer már megtette
2016. febr. 24. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig itt valamit lépni kell, mert ezek nem túl fényes kilátások neked.
2016. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezért kértem segítséget. Félre tett pénzem sincs már, nyár óta elfogyott
2016. febr. 24. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nincs a környéken olyan hely, ahova el tudsz menni részmunkaidőben? Estin vagy levelezőn nem végezhetsz sulit?
2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most jelentkeztem érettségire, péntek szombat kell majd bejárni,de csak szeptemberbe indul, részmunka idősre jelentkeztem, lydl-be, jysk-be tescoba is, de vagy túl korán kellet menni, vagy nem válaszoltak, komolyabb helyekre is beküldtem az önéletrajzom, de mit kezdenének egy képzelten 20 éves lánnyal a gyárakba. :/
2016. febr. 24. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
A gyárak tele vannak 20 éves képzetlen lányokkal.
2016. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyszülőkhöz? barátnőhöz és onnan dolgozni járni? hm?
2016. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!