Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért nem örül...

Szerintetek miért nem örül anyu ennyire annak hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
21-éves lány vagyok. Terhes. Tervezett volt a kisbaba. A barátomnak állandó munkaviszonya van. Egy éve vagyunk együtt.van a barátomnak az előző kapcsolatabol egy kis lánya szóval ő csak tudka mivel jár egy gyerek. Anyukám engem 15-eves korában szült. Nem voltam tervezett apám melett eleg sokat szenvedett neki kelett apu helyett dolgozni stb. Annyira ellenzi hogy azt mondta kepes lenne kifizetni az abortuszt.meg állandóan uzenget mobilon keresztül hogy jól gondoljam át mert még csak egy hetem van rá hogy elvetessem a gyereket.
2016. ápr. 28. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
96%
A barátod tudja mivel jár-ott is hagyta a gyereket meg azanyját...
2016. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk mert fiatal vagy. Nagyon a kapcsolat elején vagytok. Ha jól gondolom munkaviszonyod sincs. Hol laktok?

Igazából a semmire szülsz. Én sem örülnék neki..

2016. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Azért hagyta el mert a nő megcsalta.
2016. ápr. 28. 21:50
 4/73 anonim válasza:
67%
parod hany eves, es milyen indokkal hagyta ott a masik not?
2016. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
95%

Anyukád tudja, hogy rontotta el az életét, nem akarja neked is ugyanezt.

Egy év semmi, erre nem kellene alapozni, gyereket vállalni!

Ráadásul úgy, hogy a párod gondolom gyerektartást fizet, hiszen már van egy kislánya. Így a fizetés egy része odamegy.

Nagyon felelőtlen vagy!

2016. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
91%

melyik szulo orulne neki, ha a 21 éves lánya a tanulás helyett a szulást választana? hogy nincs munkaja, vagy ha van is..akkor valami aljamunka..hogy a párjának már van egy gyereke..

hát hallod....teljesen megértem édesanyádat. borzaszto felelotlen vagy.

2016. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Mert a nő állandóan kihívó képeket rakott ki magáról a netre. Miközben együtt éltek meg meg is csalta. Miközben a barátom napi tiz órát dolgozott. Hazudgalt neki. Nem dolgozott a nő miközben a párom pénzét herdalta. A parom fizeti a kislány után a gyerek tartást.
2016. ápr. 28. 21:54
 8/73 A kérdező kommentje:
Nem fizet annyit hogy fele pénzünk rá menjen mivel nem annyit iteltek meg. Nem olyan sokat.
2016. ápr. 28. 21:56
 9/73 anonim ***** válasza:
79%
Nem dolgozott a nő a párod pènzèt költötte-ha jól èrtem a törtènetet te is èpp erre kèszülsz...
2016. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de nem alja munkam van kereskedő vagyok. És a kozepsulit is befejeztem.
2016. ápr. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!