Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha szüleim nem...

Mit tegyek ha szüleim nem hajlandóak foglalkozni a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Üdv :)


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ilyenkor hogyan lehetne beszélni velük úgy, hogy ne sértődjenek meg, mert eddig mindig veszekedés lett a vége, akárhogy próbáltam nekik ezt elmagyarázni.

Van egy 6 éves húgom és gyakorlatilag folyton velem lóg, ami alapjáraton nem baj, barátnőmmel is sokat visszük mindenhova, szóval velünk is sokat van. Csak néha jó lenne kettesben lenni barátnőmmel, meg amúgy is, az milyen már hogy szüleink ennyire nem foglalkoznak vele? Szó szerint mindig én foglalkozom vele, mindig én beszélek vele a legtöbbet és konkrétan hozzám van nőve.

Mint mondtam, ezt említettem szüleimnek is, és csak lecs*sznek, minden semmirekellő senkinek elneveznek.


17/f


2016. jún. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban meg kellene kérdezni őket, hogy maguknak vagy neked szülték-e a gyereket. Aztán pedig azt, hogy mégis mit fognak kezdeni a kislánnyal ha te elköltözöl? Mert a korodból ítélve ez hamarosan eljön. Megértem, hogy nehéz helyzetben vagy hiszen a szüleid hülyesége a húgodon csattan le, de nem lehetsz ott 18 éves koráig vele, hogy valaki foglalkozzon vele. Állj a sarkadra, és mondd meg a szüleidnek, hogy maguknak csinálták a gyereket nem neked, úgyhogy neveljék is fel.
2016. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem a szülőkben szülnek két gyereket és a másikra bizzák (ha munka miatt nem tudnak rá vigyázzni aláírom kell a pénz ) de ha lenne idejük akkor ? Meg nem vagy bébiszetter tini vagy neked is élned kell és egy év mulva már repülsz is ki
2016. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
mármint néha veled megy nem lehet mindig az amit te akarsz hát borzalom röhelyes gyenge fasz
2016. jún. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!