Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kiakadnátok, ha az egyik...

Ti kiakadnátok, ha az egyik szülőtök egyszer csak bejönnek az egyetemre a vizsgátokra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 20:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a kérdést gondold át.
2016. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
*kiakadnátok
2016. jún. 9. 20:39
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ez esélytelen volt, de igazából nem zavart volna, inkább őket. Egy jó kis patológiavizsgáról pl. falfehéren rohantak volna ki.:-)
2016. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem különösebben.
2016. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem áll jogában, úgyhogy nem kellene semmit szólnom, kivitetnék.
2016. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
konkrétan a terembe, ahol folyik a vizsga tuti nem mehet be. ha meg kint megvár, na bumm. egyébként a kérdésnek nincs túl sok értelme.
2016. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem is értem, miért kéne kiakadni. A szülő az a szülő, nem valaki senki....
2016. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát anyámon nagyon meglepődtem volna, révén totál más területen van diplomája mint ahol én tanultam. Fateromnak meg simán köszöntem volna, mert bejáratos volt az egyetemre:) Persze anyámnak is köszöntem volna a meglepődés után, csak mutertól azt is megkérdeztem volna mit keres itt? :D
2016. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Én pl megkértem hogy jöjjön be anya, mert nagyon idegeskedő típus vagyok, és jó volt hogy míg olvasgattam a tételeket, néha néha rám nézett és mondta hogy nem lesz semmi gond.. :) és így is lett! Szóval én örültem neki hogy ott volt velem a folyosón a záróvizsgámon!!!

23 L :)

2016. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
A vizsgára (a terembe) nem mehet be senki, csak aki ott vizsgázik, és aki ott vizsgáztat. Ha a folyosóra jött volna be apám vagy anyám, azon meglepődtem volna, de nem akadtam volna ki. Miért is? Apámat szerintem még ismerik is ott páran, nagyon régen, kb. 15 éve még ő is ott volt óraadó, van olyan tanárom, akit apám tanított :D
2016. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!