Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kiakadnátok, ha az egyik...

Ti kiakadnátok, ha az egyik szülőtök egyszer csak bejönnek az egyetemre a vizsgátokra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 20:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig megkértem anyukámat, hogy jöjjön velem. Szégyen, nem szégyen, én sokat izgultam vizsgák előtt, és nekem nagyon sokat jelentett, hogy anya ott van velem. Szoval válaszolva a kérdésedre, én örülnék neki, ha eljönne anyukám a vizsgára. :)
2016. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom őszintén, megijednék, mi lehet a baj, hogy nem lehetett telefonon elmondani, hanem személyesen kellett megkeresnie vizsga közben.
2016. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%
a vizsgák nyilvánosak...
2016. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

A vizsgára nem jöhet be. Ha a folyosón akarna üldögélni akkor lelke rajta.

Hozott már apám vizsgázni, utóvizsga, nyári kolit nem akartam kérni, lehozott. Semmi kedve nem volt a terem előtt ülni inkább elment enni, és szétnézett valami horgászboltban vagy miben, majd visszajött értem amikor hívtam.

Ez nem zavart, az sem zavart volna, ha megvár a terem előtt. Semmiben nem befolyásolta a benti teljesítményem.

2016. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem akadnék ki.

Sokaknak ott van a szülője.

Van akinek erősítésképpen, van akit hoznak és nem az utcán lófrálnak addig, míg az bent izzad.

Amúgy téged ez miért zavar?

Nyugi-nyugi, nem fognak dedósnak nézni a többiek! :)

Nyilván már ismernek, nem ebből fogják levonni a konzekvenciát.

... vagy ha mégis, sz@rd le! Örülj, hogy vannak szüleid!

Sokan örülnének!

2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%
Én kifejezetten örültem volna neki ha elkisér, nem értem miért kell ezen kiakadni. Gondolom azon nem akadtál ki, hogy ő finanszírozza az egyetemed nem igaz?
2016. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem be akart menni, hogy megkèrdezze, hányas lett a vizsga, mert a "mocskos kölök" nem mondja meg. Ki sem volt javítva még, meg számon kérnek, mint egy kisiskolást. Nem tudom ki hova járt, de hozzánk egy szülő sem jött be.
2016. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha azért megy be a szülő, hogy ellenőrizgessen, az gáz, de azt nem is hagynám. De ha csak azért megy be, hogy még egyszer elmondhassa, hogy szorít neked, vagy mert kíváncsi, hogy hogy sikerült, az szerintem nem gáz. Bár csodálkoznék, hogy miért nem telefonon hív, meg hogy miért nem a munkahelyén van, és hogy tényleg képes volt emiatt szabit kivenni, de kedves dolognak tartanám, hogy ennyire érdekli, milyen lett a vizsgám.
2016. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Én megijednék, hogy valami nagy baj van, hogy be kellett jönniük 120 km-ről épp a vizsgám napján.


Nem szoktak látogatni, konkrétan a beiratkozáskor volt itt velem anyukám, diplomaosztókor meg mindketten. Szerintem egyedül oda sem találnának.

2016. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
16-os: Pont nem ő fizeti, saját magam fizetem.....
2016. jún. 10. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!