Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NEM akadnátok ki? Ki a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM akadnátok ki? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Párom nagyrészt férfiakkal dolgozik, de van 1-2 nő kollégája is.

Mindenkit ismerek a cégnél, jóban vagyok a kollégáival.

De van egy nő, akire külkönösen féltékeny vagyok.

A párom sosem adott okot erre, de engem zavar hogy beszélgetnek és bírják egymást..meg hogy naponta 8órát "együtt" vannak.

Párom elmondta hogy ne izgulja, mert 10éve kollégák, és csak haverok, de mint nő nem jön be neki a kollegina, plusz engem szeret és ne nevettessem magam,hiszen a kollegina 20évvel idősebb és eléggé "mamás"

OKé..


Tegnap hívtam a páromat...nem vette fel...ezután még 5x kerestem és nem hívott vissza (dolgozott) én mindvégig azon kattogtam hogy tuti kettesben vannak és khmm..épp megcsal...és azért nem veszi fel..

amikor hazajött elmondta hogy nem is látta hogy kerestenm, mert egésznap néma volt a telója...mert akkor halkítota le amikor fotót csináltunk magunkról reggel az étteremben.


Persze jó nagy balhénk lett.


Ő állítja,hogy ártatlan, én meg fújom a féltékenységemet.


ki mit gondolna?


Ti nem gondolnátok ilyenre ha a pasitokat nem érnétek el telón?


2016. febr. 9. 12:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szintű bizalmatlanság menne, szűkös határidővel végetvetnék ennek a kapcsolatnak.
2016. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Én kiakadnék és még időben elhagynék egy ilyen nőt, a francnak nem hiányzik, hogy szóba se állhassak mással, mert a féltékeny sárkány leharapja a fejemet...
2016. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eltúlzod a dolgokat.Semmi bizonyítékod nincs arra,hogy megcsalna.Ezzel a viselkedéssel előbb utóbb pedig azt fogod elérni,ha nem a "kolleginamamával" akkor mással.
2016. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért csalna meg csak azért mert lehetősége van rá? Ennyi erővel ha te taxiba ülsz, ott is megvan a lehetőség, mert kettesben vagy a sofőrrel. Nem állatok vagytok, semmit értelme ennek a bizalmatlanságnak ha eddig nem adott rá okot.
2016. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadnék

Te vagy a hibás

2016. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem gondolnék. Bízom a páromban, ráadásul egy teljesen érthető magyarázatot adott - gondolom tényleg lehalkította a fotóhoz a telefont. Nem értem, miért vagy ennyire bizalmatlan felé.
2016. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!

Felismerlek a történetedről.

1 nem, még mindig csak te gondolod hogy dugja a koleginát.

2 kezeltesd a mániás féltékenységi rohamod.

3 adj hálát az égieknek (vagy amiben hiszel) hogy ilyen párod van, mert szerintem abban egyetért velem mindenki, hogy a második ilyen után b#sztalak volna ki a francba.

2016. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Költőnő? ***** válasza:
86%
Nagyon nincs igazad
2016. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Véget fog érni a kapcsolatotok ( ha jót akar magának a pasi), és nem az ő hibája lesz!!
2016. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Szörnyen gàz vagy, ezt tényleg kezeltetni kellene.

Megemelem a képzeletbeli kalapot a pàrod előtt, amiért elvisel téged.

2016. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!