Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az itthoni légkört,...

Utálom az itthoni légkört, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Anyámék állandóan balhéznak. Anyám olyan, mint az időjárás, egyik percben tök happy minden a másikban hozzá se lehet szólni... Sokszor lesz@rja mit mond neki apám vagy én, mert neki fontosabb a film, mint, hogy beszélgessünk.

Apám is állandóan ordibál ilyenkor. Egy darabig tűrtem, de most elszakadt a cérna, már nem bírom idegekkel.

Egyik nap kérdezi miért viselkedek vele így, mondtam neki ne csodálkozzon ahogy sokszor viselkedik.

Nem tudom mit csináljak, elköltözni nincs lehetőségem.



2016. jún. 11. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Hogyhogy nincs lehetőséged? Ha felnőtt vagy, akkor ne velük tartasd el magad. Ha csak egy világfájdalmas korszakát élő tini, akkor fele se igaz annak, amit írsz. A tinik hajlamosak mindent felnagyítani.
2016. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kinőttem már a tini korszakot. Talán azért nincs lehetőségem mert nemrég veszítettem el a munkahelyemet. Pénz nélkül meg nehéz bárhova is elköltözni!
2016. jún. 11. 12:35
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha már nem vagy tini, akkor állj a saját lábadra, keress munkát, költözz el.

Nem kell otthon maradni csaj azért, hogy eltartsanak. Sőt ha utálsz otthon lenni, akkor a pénzük se kelljen...

2016. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Semmit nem tudsz csak ítélkezel mások felett!!
2016. jún. 11. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Na tessék, most már a Gyakoris légkört is utálja, ejnye már... ne ítélkezzetek, bólogassatok és sajnálgassátok mindazokat, akik csak a szüleik gyalázása miatt vannak itt.
2016. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
nem akarom védeni anyádat, de gondolom, te se óhajtasz beszélgetni vele, ha épp egy érdekes chatelésben vagy pl. Ha kinőttél a tinikorból, gondolom, meg bírod érteni, hogy az embernek szüksége van magánszférára, egyedüllétre, pláne, ha 18-20 éven keresztül folyamatosan rendelkezésre állt.
2016. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Az idő fogja megoldani. Most az álláskeresés a legfontosabb, utána lehet saját helyen gondolkodni. Addig vonulj el, fejhallgató a fejre és zárd ki őket.
2016. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pont, hogy én beszélgetnék vele! Melóból hazajövet mindig megkérdezem tőle, hogy milyen napja volt stb. Tény, hogy nem vele beszélgetek mivel nincs itthon! De persze te ezt jobban tudod!

Jó magyar mentalitás! Egyesek szeretnek beszólogatni másoknak miközben semmit nem tudnak róla! Csak gratulálni tudok!

Én feltettem egy kérdést és nem beszólogatásra van ép szükségem, és még sajnálni se kell.

Az utolsónak pedig köszönöm!

2016. jún. 11. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Most mit pattogsz? Pontosan arra akartam rávilágítani, hogy létezik olyan élethelyzet, amikor az ember nem óhajt beszélgetni. Nyilván neked is van ilyen, fogadd el, hogy most meg anyádnak van. Valahol meg is tudom érteni, ha téged úgy nevelt, hogy csak akkor volt magára ideje, amikor neked vagy apádnak épp nem volt szükségetek rá. Kinőttél a gyerekkorból, hagyd békén, ennyi.
2016. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha az ember kinőtt a gyerekkorból akkor már hagyja a szüleit vagy mi?
2016. jún. 11. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!