Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet lerázni egy...

Hogyan lehet lerázni egy ilyen nyomulós embert, illetve hogyan kezeljem az itthoni beszólásokat?

Figyelt kérdés
23 éves férfi, már 5-ször elmondtam, hogy menjen a fenébe (egyszer már szó szerint így is, de mondtam már normálisan is persze), de ő csak ott van mindig, ahol én. A barátaim ugyan nem foglalkoznak vele, ők is próbálják elhajtani, de a szüleim és a nővérem teljesen "beleszerettek", már kedvesebbek hozzá, mint hozzám. Ráadásul itthon is mindig vele b...gatnak, hogy Ó, X milyen okos, jó állása van, milyen jól nevelt, stb... (Az semmit nem számít, hogy velem mi van, mostanában már másról nem is lehet velük beszélni, bár már nem is nagyon akarok)
2014. márc. 4. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"ő csak ott van mindig, ahol én"


Hol van az az OTT?

2014. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol ott? És ki az?
2014. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha az iskolából jövök ki, akkor ott, ha a munkahelyemen vagyok, akkor ott, pedig nem ugyanakkor jövök-megyek, néha már én sem tudom követni, neki meg nem mondja el senki, mégis mindig ott van, ahol én. (De tényleg ez volt számodra a legfontosabb az 5 sorból?)
2014. márc. 4. 20:43
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha leírom a nevét, attól jobb lesz? Nem az a lényeg, hogy ki, vagy hogy hol van.
2014. márc. 4. 20:44
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Titeket egymásnak teremtett a sors... nyugodj bele.
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem a nevére gondoltam te hülye, hanem arra, hogy egy pasi aki zaklat, vagy egy régebbi barátod, vagy valaki aki csak úgy követ. Az agyament írásodból semmire nem lehet következtetni.
2014. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De ha nem is zaklat, és nem is volt barátom, akkor mi van? Csak valaki, akivel egyszer beszéltem egy buliban, és azóta folyton a sarkamban van.

Ha meg nem tetszik a fogalmazásmódom, nem kell írni, mert nekem jobban nem megy, "te hülye".

2014. márc. 4. 20:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer beszéltél vele gy buliban, akkor a családod, honnan tudja, hogy milyen okos, meg jól nevelt, meg hogy milyen jó állása van?
2014. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
egy - bocs.
2014. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5 Nálad a pont:D Én is erre gondoltam:DD
2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!