Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy gondolom az itthoni...

Úgy gondolom az itthoni helyzet tarthatatlan. Meg lehetne oldani hogy más családhoz kerüljek?

Figyelt kérdés
Apámmal elég sokat veszekszek , csak azt figyeli mikor köthet belém , egy idegbeteg állat. napi szinten megver van hogy a semmiért , ma például beágyaztam oda jött és elkezdett veszekedni azon h miért most ágyazok be(ez volt 09:30 kor) majd elkezdett az xbox konzolommal amit a saját pénzemen vettem.Elég sokat használom több órát naponta,sajnos ebbe menekülök. nem akarom őket látni , nem akarok velük eggyütt lakni elég sokat dolgozom 15 évesen. a kutyával ami nagy mamám halála óta hozzánk került(mert nem kellett másnak)sokat foglalkozom azt semmibe veszik és ezért is veszekednek. sürgősen el akarok innen menni. Ez nem az én családom . Remegek a félelemtől h megver vagy esetleg hajnal közepén kirak az utcára . meg oldható lenne a másik család esetleg vmi más? 15/f

2015. ápr. 12. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szívbemarkoló ilyeneket olvasni.....:(

Rokon? Nagyszülő?? (másik?)

Gyámügy? Osztályfőnök???

Lehetőségek, akiktől segítséget kérhetsz.

2015. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Természetesen elmehetsz a gyamhivatalba és tehetsz bejelentést - 99% hogy semmit nem fognak csinálni. A veres bizonyos határig bele fér a szülő nevelési eszközei közé, tehát h nem okoz 8 napon túl gyógyuló sérülést semmit nem fognak tenni.

15 évesen mondjuk nem tudom miből futotta xboxra, de örülj neki, hogy legalább azzal foglalkozhatsz

2015. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eltörte az orrom és a kezem már,ez is a neveléshez tartozik ugye?
2015. ápr. 12. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Nyilvánvalóan nem. Ha nem megy az értő olvasás, azért nem én vagyok a hibás. Tegyél feljelentést.
2015. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos családsegítő és gyámügyi ügyintéző függő, hogy mely esetben lépnek. Azt gondolom itt lépni kellene, sajnálatos, hogy neked kell ebben intézkedned. Első körben mindenképpen valamilyen rokont fognak keresni, ha nincs olyan rokonod, aki vállal és alkalmas, akkor keresnek külső megoldásokat.
2015. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeretnél élni egy eldugott kis faluban, bármikor szívesen befogadunk!!!!!!
2015. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szivesen:) szeretek kint lenni és a falu jobb mint a nagy város xd
2015. okt. 18. 22:12
 8/8 anonim válasza:
100%

Első körben iskolai gyermekvédelmi felelős, vagy gyermekjóléti szolgálat. Hozzájuk érdemes fordulni, ők tudnak segíteni.

Régi kérdés. Vajon rendeződött azóta a helyzet?

2016. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!