Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha megbukna az...

Mit tennétek, ha megbukna az általános iskolás, vagy középiskolás gyereketek év végén?

Figyelt kérdés
Haragudnátok rá, vagy segítenétek neki, hogy a pótvizsgán átmenjen?

2016. jún. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
90%

Átmenjen.


Év közben miért nem segítettek a szüleid? MErt nyilván te buksz.

2016. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%

"Átmennyjen"

Azigen!!!! Nyelvtanból buksz mi? 😂


Amúgy gondolom nem év végén váratlanul hopp megbukott, hanem egész évben csak tengődött, én a gyermekemet inkább aegbukás ELŐTT korrepetáltattam volna....

2016. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Nem bukok meg, csak érdekel :D
2016. jún. 11. 14:09
 4/57 anonim ***** válasza:
93%

Gondolkoznék, hogy év közben miért nem figyeltem oda a jegyeire, szóval magamat hibáztatnám.

Fizetnék neki tanárt, és igyekeznék jobban fegyelmezni a tanulásban, ellenőrizni a jegyeit.

2016. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem azt mondták ha megbukok, kiíratnak az iskolából és mehetek dolgozni, de nem buktam meg. Ezért érdekelt.
2016. jún. 11. 14:12
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
En ellenoriznem neki a jegyeit legalabb 2-3 havonta. Es ev kozben segitenek neki tanulni. De ha megis megbukna az biztosan lustasag es nem torodomseg miatt lenne es tovabbra sem javitana, akkor igen haragudnek es buntetesre is szamithatna. De attol fuggeltenul azon lennek minden nap a nyari szunetben hogy tanuljon es atmenjen a vizsgan.
2016. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Szóval ezért érdekelt, egyébként 9.-es vagyok, nem vagyok jó tanuló és ez szégyen a szüleimnek, mert a családból mindenki diplomás, minden rokon jól tanul, és ha pl megkérdezik hogy én hanyas vagyok, akkor apukám hazudni szokott XD.
2016. jún. 11. 14:15
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Én kilencedikes vagyok, szerencsére bukás veszélye nem fenyeget, de egy erős gimnáziumba járok és ismerek pár tanárt és diákot más erős iskolákban (pl. Eötvös) és azért vannak olyan tanárok, akik irdatlan sokat követelnek a kettesért is...

Pl. Ismerek olyan embert, aki bukott kémiából, aztán 86%-os emelt érettségije lett és most orvosin tanul:)

2016. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Értem. Én sem bukok meg, bár egész évben semmit nem csináltam.
2016. jún. 11. 14:20
 10/57 anonim ***** válasza:
96%
Én azért haragudnék szülőként nagyon, mert egész évben semmit nem csináltál annak érdekében, hogy ne legyenek siralmasak az eredményeid.
2016. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!