Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is van olyan hogy a...

Nektek is van olyan hogy a szüleitek elkezd veletek káromkodni mások előtt elég hangosan? Ti ezt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
eléggé idegesítő, főleg amikor ismerős fiúk előtt kezdenek el velem elég durván és hangosan káromkodni, csak azért mert félreértettek valamit, és azt hitték le akarok lépni, pedig csak odamentem a kukához kidobni egy zsepit. de annyira kellemetlen, hogy az valami nemigaz. persze ilyenkor próbálom lenyugtatni őket hogy a lehető legkevesebb ideig égjen a fejem, de nektek van erre valami jó módszeretek amikor beüt a dili? vagy ismerős nektek ez az érzés?17/L
2016. jún. 12. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarják hogy Menj velük valahova, egyszerűen megmondod, hogy nem mész a fentiek miatt. Egyszer csak rájönnek, hogy vagy visszafogják magukat, vagy nincs több házon kívüli közös program.
2016. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%

Hát az első választ a hajadra kenheted. Az ilyeneket komolyan nem értem akik csak írnak de nem segítenek. Hozzátenném hogy azért egy kicsit van benne igazság.


Fontos lenne tudni azért azt is hogy milyen a kapcsolatod velük. Mert ha jó, akkor nehezebb a helyzet mert megsértődhetnek ha durvábban lépsz fel......

2016. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most karácsonykor történt velem ilyen. A nagybátyámék jöttek családi vacsorára, hozták a kisbabájukat és hű de jó minden. Anyám megkérte, hogy adjak egy új törlőrongyot, én meg voltam olyan pofátlan, hogy meg mertem kérdezni, hol vannak a rongyok.

Megfordult és kínkeservesen elkezdett velem visítani, hogy miért nem tudom, netalántán nem lakom a házban és ilyesmi. (azért ezt sokkal durvábban) Fogtam magamat,odaadtam a cuccot neki és felmentem a szobámba vacsora nélkül. Bár már évek óta nem veszek részt ezeken a közös étkezéseken.

Igaz, mióta elkezdtem a középiskolát, apámnál élek, így ki kell bírnom azt a pár szar alkalmat anyámnál, nem nagyon van a "dilire" módszerem emiatt.

2016. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a szüleid végtelenül primitívek. Nem te fogod megnevelni őket. Minél kevesebbet tartózkodni velük nyilvános helyen, minél nagyobb távolságot tartani.
2016. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!