Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden rendőr apuka ilyen,...

Minden rendőr apuka ilyen, vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és nem enged sehova, de szó szerint. Még moziba is alig akart elengedi este, pedig csak az egyik barátnőmmel mentünk, és óránként fölhívott, még a FILM ALATT IS!. Szórakozóhelyekre be se tehetem a lábam, a többi barátnőm meg már mind mehet bulizni, meg szórakozni! És olyan rossz, hogy én ezekből mindig kimaradok, pedig normális a baráti köröm, nem az a piálós, meg drogozós fajta. És azt mondja nem azért, mert bennem nem bízik, hanem mert az emberekben nem bízik, mivel rendőr nagyon jól tudja mik történhetnek az ilyen bulikon, tudna példákat mondani.

Ez normális, hogy ennyi idősen sehova nem enged el? Mit tehetnék?


2016. jún. 12. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
félt téged, az én apum nem rendőr. meg ha drogozni kezdesz, füvet szívsz akkor szerintem le fogják cseszni a munkahelyén, te meg börtönbe mész.
2016. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

eléggé paranoiás, de ez már nála szakmai ártalom. az én anyukám(igaz, ő nem rendőr) is tisztában van vele, hogy mi minden történik éjszaka, de még szerencsére soha nem történt semmi baj.


amíg otthon laksz nem biztos, hogy javul a helyzet, de ha nem ilyen vaskalapos fajta, akkor hátha tudsz rá hatni.

2016. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
A rendőrök ostobák, nem is lehet tőlük mást várni.
2016. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
szerintem ez az utolsó válasz nem kellett volna ide..
2016. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned nem bízik hanem a világban, de te iszod meg a levét. Sokkal jobb :D


Az egy dolog hogy félt, de nem kéne burokban nevelni, film alatt felhívni, meg ilyesmi.

2016. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én apukám is rendőr, engem sem nagyon engedtek sehova egyedül, gyalog/busszal. Viszont bárhova elmehettem, de cserébe "meg kellett engednem", hogy elvigyen kocsival és értem is jöhessen (akár hajnali kettőkor is).

Amikor lett barátom, már sokkal nyugodtabban engedett el, nem kellett fuvarozni.


Vesd fel esetlge ezt te is. Amit ő csinál, eléggé a túlféltés kategória.


(Megjegyzem, édesapámnál értelmesebb, műveltebb, udvriasabb embert nem ismerek.)

2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Megertem. Gondolom latott mar eleg mocskot es nem akarja hogy a lanyat is valami bokorban talaljak meg holtan.

Az hogy film kozben is felhiv azert nem termeszetes. Bulizni is elengedhetne azert. Max hozna vinne...

De megertem. Nem vagyok rendor de nem fogom a lanyaimat az ejszakaba engedni 18-ig biztos nem.

2016. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%
Én rendőrnek tanulok és már csak a gyakorlaton tapasztaltak miatt is megértem az apukádat.
2016. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem rendor, a fiunk 3 eves. Imadja es nagyon jo apa, de azzal a tervevel, h hogyan " fogja" majd ot kamaszkorában mar most nem ertek egyet. Termeszetesen meg is mondom, akkor jon a nem lesz gaz, hidd el. Kivancsi leszek. De nem a jo ertelemben vett izgalommal varom, meg kell, h mondjam. Hozzateszem en is hallottam tole sok remseget, uakkor a gyerek bizalmat eleg egyszer elvesziteni...
2016. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!