Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy az anyámnak...

Mit csináljak hogy az anyámnak semmi sem tetszik?

Figyelt kérdés
Ha a szépségápolással foglalkozom, akkor az a baj, ha elmondom neki mi történt a munkahelyemen akkor az a baj, ha magamat fényképezem, akkor miért fényképezem magam, ha elmegyünk kirándulni, miért fényképezek, ha megyünk valahova miért festem ki magam, ha nem festem ki magam akkor ápolatlan vagyok. Ha a számítógépen csinálok valamit egy programmal akkor miért ilyen hülyeségekkel foglalkozok. Szóval mindennel van valami problémája.
2016. jún. 14. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

A fényképezés, szelfizgetés sajnos népbetegség és egy kórság. Önimádó, és lelkisérültek csinálnak ilyet, komplexusos emberkék. Ebben igaza van, hogy le kellene szoknod róla. Furcsa lehet azzal foglalatoskodni, hogy vigyorogsz saját magadnak a kamerába, és utána saját magadat nézegeted. Ez rémisztően beteges.


A pingálásról annyit, hogy lehet 5 kg vakolattal mázolod ki magadat, még szép, hogy gusztustalan és ronda.


Számítógép. Ha sokat gépezel, akkor az sem normális dolog. Inkább foglalkoznál azzal, hogy sokat mész társaságba, ahol nem azt jelenti a társaság, hogy mindenki nyomkodja az okostelefonját, hanem ténylegesen egymással foglalkoztok.

2016. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nagy ritkán csinálok képet magamról, de ha csinálok is azt is kifogásolja. Ha megkérem hogy fényképezzen le, akkor az sincs ínyére. De amúgy a Facebookon nincs sok képem, 10 képem ha van összesen. Ha magamat valamikor lefényképezem azt is csak úgy szórakozásból, mert szeretek fényképezkedni. Kifesteni meg nem szoktam magam túlságosan. A szemöldökömet festem ki, egy kis szempillaspirált használok amúgy. De amúgy meg minden nő szebb sminkkel, mint anélkül.

De az is problémája ha filmeket, sorozatokat töltök le, mert szerinte ilyet csak fiúk csinálnak.

2016. jún. 14. 09:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Hagy mondja a magáét. Ellene nem tudsz tenni semmit, mert úgy se hagyja abba, ha egyszer az eszébe vett valamit.

Én azt mondtam, hogy: figyelj én szeretlek, de hagy éljem már az életemet és tegyem azt, amit jónak gondolok. Meghallgatom a tanácsaidat és megfogadom, ha jónak ítélem.

Ennyi. Én őszinte vagyok. Azt a hibát ne kövesd el, hogy hülyének nézed, mert akkor kifordul magából.

2016. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
#1: Te vagy a kérdező anyja?
2016. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Esetleg költözz el. Abból, hogy dolgozol, úgy tűnik , felnőtt vagy. Mi akadályoz abban, hogy önállósodj?
2016. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
A legtöbb embernek valamiért semmi sem tetszik. Lásd itt a gyakorit. Anyukád ezek szerint tök átlagos. Szóval nincs problem.
2016. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Bírom ezt, mindég felhozza valaki, hogy "költözz el".

Attól, hogy valaki dolgozik - mint én is - nincs annyi keresete, hogy eltudjon költözni. Az én fizetésemet csak a rezsi és a kaja el is vinné, de nem tudok lakást/házat venni, tehát albérletet is kéne fizetni, akkor meg vagy nem eszek, vagy nem fizetem a számlákat...


Azt meg nekem ne mondja senki, hogy egy családban az a normális felfogás, hogy: ez az én házam, az én szabályaim, neked pofád lapos, ha nem tetszik valami húzzál el...

Mert ha tényleg ez van a mai világban, akkor ez bazira szomorú, hogy valaki így viselkedik a saját gyerekével.

2016. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2016. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy?Miért laksz még otthon?
2016. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Anyum azért zaklatja ilyesmi (filmletöltés, mozibajárás, autószépítgetés) miatt bátyámat, hogy költözzön el.. Nekem megmondta. És azt is mondta, hogy amint befejezem a sulit, én is próbáljak a saját lábamra állni.. Bátyám 21 és szakács fiziből lazán meglenne albérletben. Vannak ilyen szülők is.
2016. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!