Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelő anyámnak miért nem...

Nevelő anyámnak miért nem tetszik, hogy apával ilyen bensőséges a kapcsolatotunk?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki rosszra gondolna, nem ilyen aberrált szexuális kapcsolatra kell gondolni (félreértések elkerülése végett), egyszerűen arról van szó, hogy apával nagyon sokat beszélgetek. Szinte mindent megbeszélünk, sokat segít a tanulásban is. Átbeszéljük, hogy mi volt neki a munkahelyen, nekem meg a suliban. Kikérem a tanácsait, van olyan, hogy megölelem, megpuszilom, van, hogy odabújok hozzá. Ilyenkor nevelő anyám mindig rámszól, hogy hagyd már békén apádat, meg ne zaklasd már a butaságaiddal, apád nem ér rá most, meg ilyenek. Amikor meg szólok neki, akkor persze duzzog, meg motyog, hogy milyen szemtelen vagyok vele, meg milyen életképtelen felnőtt lesz belőlem.

2015. dec. 30. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Kérdezd meg olyankor apukádat, hogy tényleg békén hagyd e, tényleg zavarod?
2015. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, ilyenkor apa mindig azt mondja, hogy dehogy zavarom. De ilyenkor nevelő anyám csak duzzogva elvonul.
2015. dec. 30. 09:46
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Neveloanyad egy utolso bunko, hogy apa es lanya kozott probalja szandekosan megrontani a kapcsolatot.
2015. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Öt éves korom óta egyedül nevel, mióta anya meghalt (leukémiában) persze, hogy jó a viszonyunk. Vele (mármint nevelő anyámmal) három éve vannak együtt.
2015. dec. 30. 10:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy féltékeny. De apukád nem szól rá?
2015. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De rá szokott szólni. Ilyenkor mindig az van, hogy Én vagyok a feleséged, vagy ő?
2015. dec. 30. 11:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de nagyon primitív nő a nevelőanyád. Meghalt az édesanyád, persze, hogy szoros szeretetkapcsolatban vagy az egyetlen élő szülőddel. Ebből ne engedj, akárhány éves is vagy.

Ilyenkor, ha ilyet kérdez, mondd azt, hogy te vagy a felesége, én meg a lánya. Neked a férjed, nekem az apám.

(Nekem is meghalt két éves koromban anyukám, aztán lett egy nevelőanyám, aki alázott, ahogy tudott. Te ne hagyd magad!)

2015. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére engem nem aláz, meg amúgy szépen beszél velem. Amikor segítek neki, akkor rendes meg meg is köszöni. Csak amikor apa hazjön a munkából és én meg odamegyek megölelni, meg adok neki puszit, olyankor mindig rám szól. Amúgy 17 éves vagyok.
2015. dec. 30. 11:20
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Szia, az elottem iro valaszadokkal egyezek. Viszont belegondoltam abba is, hogy mit erezhet, gondolhat a feleseg. Akkor lehet (kicsit) igaza, ha apukad ra nem fordit figyelmet. Tehat oneki nem ad puszit, nem beszeli meg vele a dolgait, stb. Azert megis csak feleseg, nem egy alberlotars... Ha viszont megadja neki azt, amire egy felesegnek szuksege van, akkor egyszeruen egy idiota irigy noszemely, beszeld meg apukaddal, hogy tegye helyre.
2015. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szia

Megbeszéli vele is. Ugyanúgy megöleli, megcsókolja. Megkérdezi milyen volt a napja, ugyanúgy mint tőlem is. Vele is mindent megbeszél.

2015. dec. 30. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!