Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, nagyon sajnálom...

Mit tegyek, nagyon sajnálom az anyukámat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy írja le nekem, hogy miért van ez?

Na szóval, anyukámnak minden hónapban fáj a feje, lehet, hogy a menstruáció miatt, de nem hinném, mert nem csak egy napot fáj, hanem kb 4-5 napot is. Mondtam már neki, hogy menjen el orsovhoz, de nem akar, mert azt mondja, hogy úgy is mindig elmúlik. Nálunk valóban ez már megszokott, hogy sajnos minden hónapban előjön neki, de viszont engem ez nagyon felkavar, mivel rossz érzés látni, hogy ott szenved az ágyban, egész végog sírhatnékom van, tudom, hogy az ilyenbe nem lehet meghalni, de mindig rossz érzés tölt el, mikor meglátom, hogy a vérnyomásmérőn 40 alatt van a pulzus.:( Nagyon sajnálom őt.. Most is fáj neki... Mit tegyek? Ez normális? Miért van ez? Migrén vagy más?


2016. jún. 14. 18:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*egész végig*

Elnézést a helyesirási hibákért, csak siettem.

2016. jún. 14. 18:09
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha 40 alatt van a pulzusa, az nagyon veszélyes. Nyomás orvoshoz, mert egyszer csak nem fog már semmije sem fájni soha többé! Gyógyszerrel vagy pace-makerrel remekül kezelhető az alacsony pulzus, és a feje sem fog fájni többé.
2016. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha az előző válaszom nem lett volna világos: 40 alatti pulzus esetén igenis előfordulhat, hogy - főként kora reggel - még lejjebb megy a pulzus és az már nem elég az élethez!
2016. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mindog van 40 alatt, csak nagyon ritkán. Ilyenkor általában 50-55
2016. jún. 14. 18:19
 5/12 anonim válasza:
100%

ez tortent velem is..

En pont ezert kerultem korhazba! A jobb kezem zsibadt, a szivemnel szurt, rossz volt a vernyomasom. De nyugi, felfognak irni neki gyogyszert!! Es sokkal jobban lesz!! De menjen el orvoshoz! Csak hogy nekem nagyon hosszu ideig fajt a fejem kb.2het

2016. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
54%
Mondd el neki, hogy ez téged felkavar. Tegyen meg neked annyit, hogy orvoshoz megy és kivizsgáltatja magát. Kérd meg rá. Mondd meg neki, ha nem teszi, legközelebb ráhívod a mentőket! Nálam ez bevált.
2016. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mégis mit tehetnél? Valószínűleg a menstruációja idején rátör a migrén, vannak nők, akiknél ez előfordul, több napig is eltarthat. Gondolom már kivizsgáltatta magát. Szerintem nem neked kellene nézegetni a vérnyomásmérőt, hanem anyukádnak. a 40-es pulzus pedig olyan alacsony, hogy lehet, hogy rosszul láttad a kijelzőt.
2016. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából régen volt egy műtétje, mert kb 3-4 évvel ezelőtt elment UH-ra, és ott valamit észrevettek, meg kellett műteni. Azt hittük, hogy elmúlik de nem múlt el. Rengeteg gyógyszert szed ilyenkor amit egy orvos ajánlott neki, de nem múlik el. Minden hónapban ez van...
2016. jún. 14. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már megkaptad a kérdésedre a választ. Ha anyád nem megy be, akkor fenyegesd meg, hogy mentőt fogsz hívni.
2016. jún. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk picsogás helyett hívd ki rá az ügyeletet, mert ebbe meg lehet halni, 40-50-es pulzussal meg pláne!


Komolyan, hány éves vagy, hogy ennyi eszed nincs?

Anya is sokszor volt beteg, de én - ha úgy láttam - 8 évesen is orvost hívtam hozzá. Inkább vaklárma, minthogy apa már a hullaszállítókat értesítse este.

2016. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!