Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rajtakaptam anyukámat, ahogy...

Rajtakaptam anyukámat, ahogy a tévével veszekszik. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem, hogy ilyet csak az öreg nénik szoktak csinálni, akiknek nincs társaságuk, de anyukám még fiatal. Ugye nincs semmi baja? :(
2016. ápr. 25. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy van baja.

Az enyém is be szokott szólogatni a riportereknek.

2016. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy van baja! :D

Ha megy valami sorozat, és épp olyan jelenet van benne amit anyukád nem várt volna, vagy érted mire gondolok, szerintem tök természetes :D

Akkor én is odaordítok a laptopnak ha ilyen történik hogy: MI A JÓ ÚR ISTEN HÁT NEM IGAZ MIÉRT CSINÁLTAD EZT TE IDIÓTA

Például :D

Szóval anyukádnak semmi baja :)


14/L

2016. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
98%
Ó, az én anyukám annak idején a Palik Lacival kommentálta a F1-et! :) Én pedig a számítógépemmel szoktam itt-ott diskurálni. Ne aggódj, szerintem nincsen semmi gond vele. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy min kapta fel a vizet, mi ment a tv-ben!
2016. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Te még soha nem küldted el melegebb éghajlatra a számítógépedet? Jó hangosan, odacsapva az asztalra?
2016. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
:D
2016. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Én meg a vezetőülésben káromkodom a többi hülye sofőrnek... :D
2016. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
"Rajtakaptam anyukámat..." A baj inkább veled van.
2016. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Én még az utcán is mérgelödök ha olyat látok vagy csinál valaki amit nem lehetne ,de kertbe is amit gondozok szemetelnek akor is mérgelődők hangosan .
2016. ápr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Velem még huszonévesen előfordult néha, hogy ordítoztam a rádióval, mert a riporter akkora marhaságokat kérdezett, hogy mérges lettem tőle. Azóta már lehiggadtam és inkább lekapcsolom ilyenkor a rádiót. :DDD
2016. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

"Rajtakaptam anyukámat, ahogy a tévével veszekszik. Aggódnom kellene?"


Majd akkor kezdjél aggódni, ha útközben meg a villamossal veszekszik majd...

2016. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!