Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként ti elengednétek a...

Szülőként ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy húszéves férfi lakására beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem sokat lehet tudni a fiúról, de annyi már nyilvánvalóvá vált, hogy intelligens, tanult.

Ti is belegondolnátok ebbe nagyon bizarr dolgokat?



2016. jún. 15. 13:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%
Ha még csak az ismerkedési fázis, akkor azt ne a fiú (20 évesen férfi...?) lakásán, hanem nyilvános helyen. Ha meg már kapcsolatban vannak, abba a 16 évesek nagy részénél beletartozik a testiség is, ha tetszik, ha nem.
2016. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
74%

16 evesen jottem ossze az akkor 20 eves baratommal, lassan egy eve egyutt vagyunk

Mi ebben a bizarr?

De ilyen koru fiu barati korom is van

Enny korkulonbseg kell is, hogy egy hullamhosszon legyenek, a fiuk kesobb ernek agyilag

2016. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
42%
Nem engedném el a lakására, a fiu jöjjön el hozzátok és beszélgessenek.
2016. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Semmi kapcsolat, csak beszélgetés.

Az apának mondtam, hogy úgyis a hibáiból tanul az ember, erre ő csak annyit mondott, hogy "terhesen is ezt mondanád??"

Dehát senki nem hülye annyira, hogy 20 évesen gyereket akarjon! Szerintem.

Nem én vagyok egyébként az alany, csak külső szemlélő vagyok, de nagyon érdekel.

2016. jún. 15. 13:39
 5/66 A kérdező kommentje:
Elég kicsi a "tér", az nem lenne megoldható 3mas.
2016. jún. 15. 13:40
 6/66 anonim ***** válasza:
85%

Ez teljesen normális korkülönbség, az a 2o éves férfi inkább még fiú, ebben a korban ilyen arányokkal 4 év egyáltalán nem sok, még jó is, hogy olyannal van, aki nagy eséllyel érettebb, mint a lányoddal egykorú fiúk.


Ha romantikus kacsolat van köztük, esetleg már együtt járnak teljesen rendben van, hogy feljár hozzá. Igen, nagy eséllyel le fognak feküdni, de nincs abban semmi ilyen korban. Ebben nincs semmi bizarr dolog.

Lehet, hogy csak neked mondja, hogy "beszélgetni" megy, mert tudja, hogyha tisztán kimondaná, hogy járnak akkor mérges lennél és eltiltanád őket egymástól.

2016. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen igen. Meg bármi más legális célból is. (a közös akaraton alapuló szexualitás is ide tartozik természetesen)
2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
65%

16 évesen volt az első kapcsolatom, egy 19 éves fiúval.

nem hiszem,hogy ezzel bármi baj lenne.

én csak azt nem értem,hogy miért kell a lakására menni? ha még ismerkedő fázisban vagytok,akkor találkozzatok a városban,sétáljatok,menjetek állatkertbe vagy egy parkba..akárhova. nem kell egyből a lakására menni.. ráér az később is, amikor már jártok.

és így a szüleid sem tudnak érte megszólni.

amúgy így utólag ,hogy már 20-on felül vagyok, azt látom,hogy azok a férfiak akik huszonévesen is kamasz lányokat fűznek,azok lúzerek. sajnálom, nem akarok vele megbántani senkit. ez egyszerűen tény. az próbálkozik 20 körül is kamaszokkal, aki a korosztályában nem tudna becsajozni. ezt tényleg nem bántásból mondom, mert nekem is az idősebb fiúk tetszettek. csak így utólag már látom, hogy a "krémje" szóba sem áll kamaszokkal ilyen téren,hanem a korosztályában próbálkozik.

2016. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen igen. Belekalkulálva, hogy nemcsak beszélgetni fognak.


Apukának meg azt üzenem, hogy beszélgetni kéne (neki vagy a feleségének) a lányukkal a szexualitásról és a fogamzásgátlásról. Pl. arról is, hogy ha maradnak a pettingnél, akkor sem a gumival nem kell vesződniük, sem a 16 éves lánynak hormontartalmú tablettát szednie. De ennek a beszélgetésnek már 14 évesen ideje lett volna.


Azt hiszem, inkább azok a lányok esnek teherbe, akiknél otthon ez totál tabu téma. Az ilyen szülő nézzen magába is, ha teherbe esett a lánya vagy a fia felcsinált valakit.


Amúgy én (férfi) 16 évesen nem kértem engedélyt ahhoz, hogy egy ismerőshöz délután elugorjak beszélgetni. Akármilyen nemű és korú volt az illető. Szóltam, hogy kihez megyek és kész. Ha tudtam volna, hogy tiltanak ilyentől, egy havert mondtam volna, hogy kihez megyek beszélgetni és kész.

2016. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
42%

#8, nekem erről férfiként - minden sértődés nélkül persze:) - más a véleményem, lásd itt a #33-as hozzászólásom

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Persze nyilván az ember saját korosztályában is vannak teljesen normális nők is, csak azokra erősen keresleti a piac, szóval azok 99%-ban évek óta stabil párkapcsolatban élnek. Mások párjának elszedése meg nekem pl. soha sem volt pálya... létezik férfi-szolidaritás is...

2016. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!