Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el hogy elengedje...

Hogyan érjem el hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
A barátom vidéken lakik egy olyan másfél órára tőlünk.. Má nem egyszer voltam ott és a múlt hétvégét is ott töltöttem, de ezen a hétvégén ott lesz valami ünnep es megint leinvitáltak oda, és a szüleim nem akarnak elengedni! Még csak meg sem hallgatnak engem... 15/L
2016. jún. 22. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
szerintem így is örülj,sok 15 évest nem engednének le egész hétvégékre a barátjához. téged legalább máskor leengednek. gondolom nem akarják,hogy minden hétvégét ott tölts. találkozzatok nálatok is meg menjetek randizni stb. nem kell mindig náluk lenni,valószínűleg az a bajuk
2016. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is örülhetsz, hogy 15 évesen egy egész hétvégére elengedtek.

De azért nem kell ebből rendszert csinálni.

2016. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%

Tudod én ezt átérzem...Nem aludhatok soha másnál és a szüleim mániája,hogy érjek haza mielőtt lemegy a nap..

Amég minden szórakozóhely tele van velem egyidősekkel.Pedig nem vagyok ilyen ivós/drogozós/balhés gyerek és az ismerőseim sem olyanok és velük se történik semmi,ha lemegy a nap..őket elengedik.Tudod azert a te eseted más mert legalább elengedtek korábban amit nyilván értékelni...nem engednek el mindig ezt én is tudom,nem lehet mindent.De egyébként kérdezd meg tőlük,hogy ennek mi az oka és beszéljétek meg...mondd hogy ez fontos lenne..éshát..nyár van...megengedhetsz magadnak egy kis lazaságot :)

2016. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a hetvegen ünnepelni fognak valamit mert valami ünnep lesz ott, es o most nem tudna feljönni hozzánk és ezért szeretnék mindenképpen lemenni... Nagyon jo lenne:( es amikor ott vagyok nem alszunk együtt meg semmi csal fárasztó lenne ennyi utazni azért maradnék ott
2016. jún. 22. 11:35
 5/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg bizalmat kelteni v.sugározni v.valmivel a kedvükre tenni.pl te megcsinálsz valami olyan értékű dolgot ami a szemükbe nagy szám v.nemtudom valami ilyesmit és akkor mondod nékik hogy én ezt meg ezt megcsináltam ti pedig cserébe engedjetek el a barátomhoz meg lehet egy kis nyalizas is v.mitudom én.Sok szerencsét!:)
2016. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem alszotok együtt ha egyszer ott vagy náluk?
2016. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igyekeztem ma otthon a kedvükre tenni, mert tenyleg nagyon jo lenne, meg a legrosszabb az egészben hogy nem hallgattak meg.. Azért nem alszunk együtt mert elvileg még nem vagyunk ehez elég érettek anyukám szerint ...
2016. jún. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!