Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem hogy elengedjenek...

Hogyan érjem hogy elengedjenek egy buliba? 15/l

Figyelt kérdés

Egy közeli barátomnak lesz a szülinapja egy szórakozóhelyen, de zártkörű lesz, szóval csak az jöhet be akit meghívnak. Viszont én még soha nem voltam házibuliban sem, nem iszok, nem cigizek, és igazából nem is fogok túl sok embert ismerni, de nagyon el szeretnék menni

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy elengedjenek?



2015. máj. 20. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Diszkóba a 15 éves gyerekemet én biztos nem engedném el.. Pedig még csak 21 vagyok.. :D
2015. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De zártkörű lesz az egész
2015. máj. 20. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid eldöntötték hogy nem engednek el akkor fejre is állhatsz, nem fognak elengedni. Őszintén szólva 15 évesen én se engednélek egy egy szórakozóhelyre.
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon izgatna hogy zártkörű. 15 évesen még nagyon fiatal vagy szórakozóhelyre járni, egyszerűen nincs ott semmi keresnivalód. Érthető hogy nem akarnak elengedni. Ezzel szerintem minden kamasz gyerek találkozott már, engem is volt ahova nem engedtek el a szüleim, túléltem. Majd pár év múlva meg fogod érteni.
2015. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindenki 15-17 éves lesz
2015. máj. 20. 21:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként elengedtek azzal a feltetellel hogy értem jönnek éjfélkor:)
2015. máj. 21. 06:25
 7/11 anonim ***** válasza:

miért ne mehetne zárt kör discoba 15 évesen?

gondolom táncolni fog főleg ,meg beszélgetni és ezzel mi a baj?

mennek érte a szülei szóval inni sem fog túl sokat gondolom. Nem látok problémát és másnap suli se lesz szóval még pihenni is tud.

2015. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
zártkörű*
2015. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te is 15 éves vagy.. majd ha felnősz, vagy kicsit felelősségteljesebb leszel.. vagy nem leszel, nem tudom, rájössz, hogy ez nem így működik, legalábbis ez az én véleményem.
2015. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a szüleim tudják, hogy pontosan hova megyek, kikkel, es mettol meddig és ezek után nem volt igazán ellen vetesuk
2015. máj. 22. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!