Apám miért ilyen?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok de nem engedi hogy sotétben kint legyek,naplemente előtt haza kell jönnöm mikor az az összes barátom elvan és szórakozik és a szórakozóhelyek is tele vannak vlm egy idősekkel.A legjobb barátomat és mimden barátomat is gyűlöli,másoknál nem aludhatok.Nem fizeti ki azt a sportot amit csinálni szeretnék csak olyat amit ő akar,táborba akar küldeni,azt akarjak hogy a 10 éves unokatesómmal legyek,ha anyám megengedi nekem hogy menjek valahova akkor apam uvoltozik es válással fenyegeti. Egyebkent egyre szarabbul keres és alig tud már eltartani minket,csak parancsolgat. Ez miért van? Mit tegyek? 16/f

2016. jún. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Lehet azert, mert rosszak az idegei, vagy, mert felt teged, vagy lehet viszonya van. Az a baj sajnos nem ismerem az apukad, es ennyibol nem lehet megitelni miert teszi ezt. Beszelj vele.
2016. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Próbáltad megkérdezni tőle, hogy miért ilyen?

Mondjuk az én öcsém is 16 éves és nem örülök, ha szórakozóhelyre megy meg a barátait is utálom, nagyon féltem, de sajnos nincs beleszólásom. 24/L

2016. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%

Ismeros. Apukad olyan hogy onmagat latja benned, azt akarja hogy teljesen olyan legyel mint o. Valoszinu valami maganeleti sikertelenseget akarja vele kompenzalni. Szerintem allj ki magadert, ez a te eleted nem az ove.

Nekem se engedtek meg ilyen idosen hogy csavarodjak, de engem nem erdekelt siman elmentem vagy kiszoktem. Aztan ha hazamentem volt egy par oras uvoltozes es ennyi. Egy ido utan meg lehet szokni, 18 evesen meg kirakott otthonrol. Viszont a viszonyunk olyan szinten tonkrement hogy mar evek ota nem is beszelunk, neha szokott hivni de fel se veszem. Egy eletre megutaltam a zsarnokoskodasat meg a hulyesegeit.

Sajnos sok szulo ahelyett hogy segitene a gyereket, inkabb megprobalja elnyomni es a sajat kepere formalni, aztan meg csodalkozik ha rossz lesz a viszony..

2016. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!