Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. s.! Mit tegyek ha nem...

S. O. s.! Mit tegyek ha nem száll le rólunk apám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vele kapcsolatban tettem ki múltkor ezt a kérdést. Előzményként ide linkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Hétfőn történt ami történt. Azért mentem oda hogy szépen megbeszéljük. Apám üvöltözött velem.

Tegnap apám megállt kocsival a régi házunk előtt ahol anyukám kertészkedett ( 13 éve apám ott hagyott minket, 2 éve hivatalosan is elváltak). Ott kint az utcán kiabálni kezdett anyukámmal hol van az a kedves jó kislánya? Illetve anyukámnak dirigált, parancsolgatott mit dolgozzon. Üvöltött mint a sakál majd anyukám ott hagyta. Tudni kell én onnan elköltöztem egy éve egy másik településre. Azt is hogy apám egész nap arra furikázik és lesi anyukámat.

Félek, mert tudom milyen ember. Attól is mit fog még csinálni anyukámmal vagy velem. A hétfői leugatását is másképp adja elő.

Ha folytatja a zajlatást jelentsük fel?


2016. jún. 15. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jelentsetek fel!
2016. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodt szívvel jelentsétek fel, hisz már nem lakik ott, sőt ha van jó szomszédotok kérjétek meg, hogy tanúskodjon mellettetek.
2016. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani neki,ha még egyszer ezt csinálja, fel fogjátok jelenteni. Egyébként nem azért háborog,mert még szereti az anyudat?
2016. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukámat mindig szidja. Folyton csalta a házasságuk alatt is anyumat. 11 éve van neki barátnöje, igaz őt is csalta...
2016. jún. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!