Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám mindenkive...

Mit tegyek ha anyám mindenkivel veszekedik?

Figyelt kérdés
Folyton megaláz, flegmáskodik és leszid engem mikor semmi rosszat nem teszek. Itthon dolgozik csak mivel varronő de csak napi 2-3 órát. Folyton azzal csesztet h nem megyek el sehova se mindig itthon vagyok. Miért baj az ha itthon vagyok most komolyan? Miért kell folyton engem piszkálni és csicskáztatni mikor van 2 tesom még aki csak pár évvel fiatalabb. Megcsinálom a házimunkát a kutyát leviszem mégis velem ordibál folyton a semmiért. És ez már vagy 2 éve folyamatosan.

2016. jún. 24. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Anyudnak van kivel beszélnie?

Te tudsz erről anyuddal beszélni?

2016. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igen vannak barátnői. A szülei meghaltak már csak egy testvére van azzal se tartja a kapcsolatot vagy 10 éve.
2016. jún. 24. 17:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Folyton kérdezem mi baja van de semmit se mond csak lehord engem :( Apum dolgozik sokat nagyon (nem csalta meg sose) változó korba lépett erre gondoltam még se ez sem mentség h a gyerekével így beszél. Rendesen elvárja h suli mellett napi 24 órában dolgozzak még nyári szünetben is. Mikor csak pihenni szeretnék kicsit.
2016. jún. 24. 17:04
 4/10 anonim válasza:
2 évvel ezelőtt nem volt ilyen? Soha? Nem érte valami megrázkódtatás amire igy reagál?
2016. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor halt meg a mamám. Aki az anyja.
2016. jún. 24. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mennyi éves vagy?
2016. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 szóval nem egy kisgyerek
2016. jún. 25. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert szeretné ha találnál magadnak egy párt, és elhúznál végra otthonról. Bocs de szerintem ez van. Kérdezz rá.
2016. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 évesen ugy h iskolába járok még? A másik meg h van barátom de fel se hozom miatta mert akkor is idegbeteg lenne. Nem otthon vagyok mindennap azért de nem vagyok se bulizos se piálos fajta
2016. jún. 26. 02:07
 10/10 anonim ***** válasza:

19évesen már talán tudsz beszélni anyuddal nyíltan.

Rosszabb nem lesz a helyzeted. Hallgasd végig, miért ilyen. Ne kritizáld. Mond el, hogy benne milyen érzést kelt. (nem az hogy ő milyen, hanem az, hogy neked mit jelent). Aztán hallgassad végig, mit mond. Lehet kiderülnek olyan dolgok, amiről nem is gondoltál. Kérdezz rá a részletekre. De ne bíráld. Foglald össze neki, mit értettél meg abból, amit mond, hogy lássa figyelsz.

Legjobb esetben megnyílik. Legrosszabb esetben ugyan az marad a helyzet.



19évesen ezt a terhet el tudod bírni.

2016. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!