Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az kifogásolható, hogy az...

Az kifogásolható, hogy az anya nem érdeklődik a gyermekei (7 és 9 éves) felől, ha egy hétig az apjuknál vannak?

Figyelt kérdés
Szerintem nem baj, de vannak, akik csodálkoznak ezen a környezetemben.

2016. jún. 25. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem hivogatja őket naponta, hanem hagyja őket "nyaralni" az apjukkal, számomra nem azt jelenti, hogy nem érdekli mi van velük.

Amikor én kicsi voltam - igaz, mobil még a fasorban se volt, de vezetékes azért igen -, és nyaraltunk valahol (nagyszülők, krtesztszülők), minket se hivogattak állandóan. Ha baj volt, vagy hiányzott az otthon, telefonáltunk mi.

2016. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a gyerekek az apjukkal vannak, azaz nem idegenben, emellett nem is kicsik, minek kellene öket állandóan zaklatni?

A "nem érdeklödik a gyerekek után" meg a "nem hívja öket naponta" két teljesen külön téma!

2016. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta telefonálgatna, az lenne a baj, hogy miért nem bízik apukában, vagy miért akar még az ő idejéből is lecsippenteni magának.:-)
2016. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt kellene őket naponta hívogatni? Én semmi kifogásolni valót nrm találok bennem Az apuka majd telefonál Ha bármi probléma lenne. Egyébként ő hívja a gyerekeket minden nap amikor az anyjuknál vannak?
2016. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hét ne viceljünk már ha táboroznak ott is hivogasa öket küldjön képes lapot vagy mi....
2016. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, az apa minden nap felhívja őket, amikor az anyánál vannak?
2016. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!