Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagáljon egy szülő...

Hogyan reagáljon egy szülő arra, ha a 25 éves lánya egy néger fiúval költözik össze, akinek még van egy 2 éves teljesen fekete lánya is (anyuka meghalt)?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 16:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Ki a fenét érdekel,hogy más mit szól?!Miért a külsőségre mentek?! Szerinted nem lehet boldog 1 fekete csávóval és kislányával egy fehér nő?!Mert akkor óriási tévedésbe vagy...nem 1 ismerősöm él fekete csávóval,van olyan osztálytársam aki a fekete csávója miatt ment Londonba azóta 2 gyerekük született..és boldogok..tudod mért mert nem törődnek azzal,hogy ki mit szól!!
2016. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

"van egy 2 éves teljesen fekete lánya is"


Ezután majd lesz egy kevésbé fekete is...

2016. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Jaaaj, ne legyünk már ennyire megfelelési kényszeresek! Hát kit érdekel, hogy mi kínja a szomszéd Marika néninek, ha a lányod boldog? Anyám borogass, komolyan van olyan, aki megnyomorítaná lelkileg a gyerekét emiatt? Annak adom is a lapátot, hogy elássa magát.
2016. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%
Miben halt meg az anya? Az azért nem szokványos, h 2 éves gyerekeknek már nincs anyjuk...
2016. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
14: én is ismerek olyan lányt, aki 2 évesen már félárva volt, mellrákban halt meg az anyja. Sajnos előfordul.
2016. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%

#14 Rák, elütötte egy autó, lezuhant a gépe, agyvérzést vagy szívrohamot kapott?! Soroljam még?


Szokványos, hogy egy 25 éves fiatal összeesik holtan az utcán?


A halál nem válogat. Van aki meg sem éri a felnőttkort. Van aki meg sem éri, hogy gyereke szülessen. Van aki belehal a szülésbe. Van aki a gyerek 2 éves korában hal meg. Van aki megéri a saját gyereke halálát. És van aki 99 évesen hal meg.


Nem kell összeesküvés elméletet feltételezni egy olyan dologban, amiben nincsen semmi kirívó. Nem is értem hogy jutott ez eszedbe.


Kérdező, ásd el magad. Ideje lenne kinőnöd a rasszizmusból.

2016. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, most látom, hogy anyuka meghalt, így már más, tehát a ffi nem elhagyta a nőjét, és nem az ő hibája volt.
2016. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én 25 évesen még nem álltam volna készen arra, hogy gyereket neveljek, de ha a lányod úgy érzi, menni fog, miért szólsz bele? Sokaknak van már gyerekük ebben a korban, legfeljebb szokatlan egyből egy kétévessel kezdeni a gyereknevelést.
2016. jún. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Összeesküvés elméletet? Pfff, nem köszi. Úgy jutott eszembe, hogy a mostohaapám felesége meghalt rákban, a gyerek 10 éves volt. A férjnek és a gyereknek is 8 évbe tellett feldolgozni. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy egy ilyen szituba nem úgy van, hogy csak besétál egy másik nő. Amúgy meg a férfinek elég pörgősen működhetnek a dolgok, ha két éven belül született egy gyereke, meghalt a felesége, és már rá is talált az új igazira... Pontozzatok csak le, de én azt mondom, ami életszerű.
2016. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A kislány anyukája a szülésbe halt bele, de részleteket nem tudok.
2016. jún. 29. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!