Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt élő külföldiek, főleg...

Az itt élő külföldiek, főleg a feketék gyakran csak érdekből házasodnak. Ezek a nők mért mennek ebbe bele és amint el is hagyják őket, mért nem válnak el tőlük?

Figyelt kérdés

Csak mert tudok jópár olyan esetet, hogy egy-egy fekete elvett egy ittenit aztán utána külön éltek, vagy egyáltalán nem is találkoznak.

És a nők többsége tudja h a férfi más nőkkel kavar, önálló élete van neki is..

Az egy dolog hogy összeházasodnak mert tényleg hisznek nekik, de aztán ha kiderül számukra hogy az egész csak látszat volt akkor márcsak bosszúból is mért nem válnak el tőlük?



2012. dec. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Van nő kinek sikk a boxos,utána ha a sakktábla szerű gyerekkel egyedül marad,mert egy másik sikkelő elviszi aput akkor jön a nyavajgás,mert kölyköt már az óvodától piszkálják a többiek.
2012. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ezeket a házaságokat nagyon jól megfizetik,szóval a negro a papírokért leperkálja a pénzt,vállás útán viszont úgy hazaröpítenék mint a fecskét.
2012. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

az érdekházasság még hagyján, de mikor az Instantban meg a Morrisonsban kb ott kefélnek a tánctéren a fehér muffok ezekkel a fekete majmokkal, az betesz minden kaput.


gusztustalan. mondjuk nálam az se fér bele ha fehér-fehérrel járja a násztáncot nyilvánosan.


nekem hozzáérni nem lenne gusztusom egy ilyen boxoshoz...

egyesek meg büszkék arra, h pont egy ilyen rájuk néz. komolyan, hol van az öntudat az ilyen nőkből? hát ezek a légyre röptében rámennek. de főleg a szerencsétlen nagyseggű muffokra, mert azokat úgysem kezelgeti más, könnyű prédák.

ameddig hájas voltam, engem is betaláltak az ilyenek, de azzal a lendülettel rájuk hívtam a biztiket. ez talán hosszú távon elősegíti, h a jobb helyekről kitiltsák őket.

2012. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hála az égnek,hogy én ebből kimaradtam,amég ezekre a helyekre jártam.Amúgy sok a qurva,sajnos.
2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
66%

Éppúgy van közöttük is családszerető ember, mint a fehérek között csalárd. Ez nem bőrszín kérdése, hanem mentalitásé.


Érdekházasságok pedig inkább akkor szoktat köttetni, ha előnnyel jár. Inkább az Erdélyből jöttek szoktat ilyen házasságokat kötni. Valóban sokszor a zseton miatt. A feketéknél kevésbé valószínű és gyakori, mert a házasság nem jár konkrét előnnyel, csak a tartózkodási kártya kérhető (nem jár) családtagként. De az is annyi utánajárással és papírmunkával jár, hogy aki nem szerelemből házasodott, csak sikk volt neki kipróbálni egy feketét, az bele se kezd.

2012. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

fehér ember: o====3

néger faszi: o===========3

2012. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Én sztem elébb d...nék egy kutyával, mint magyar férfival, az itteniekből kiindulva.
2016. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!