Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Nagyon veszélyes munkán szeretnék továbbtanulni de nem mertem meg elmondani anyukáméknak mivel ők másban hisznek irántam. Lány vagyok és nem szeretnék egy unalmas életet hanem katona szeretnék lenni. Szüleim szekácsnak akarnak mivel több főző versenyen indultam. Ha valaki élt már át ilyesmit , és jó sült ki belölle várom tanácsát

#lehet hogy még sokan
2016. jún. 28. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Momd el hogy igy leszel boldog es jobban vonzodsz a kemenyebb munkakhoz mintba fozocskehez. Hidd el, meg fogjak erteni hiszen ez a Te eleted:)

Letezik lanykatona is?

2016. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Letezik lanykatona is?" - Igen, vannak női katonák.


Mondd el nekik. Ez az egyetlen megoldás.

Mennyi idős vagy egyébként? (tovább tanulás miatt kérdezem)

2016. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ő 14 éves.
2016. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy főzőverseny, de ha csak nem vagy teljesen antiszoc, nem bírod a 60 fokot, tudsz robotként 12-16 órában dolgozni, hagyod nyugodtan, hogy alpári, tanulatlan suttyók zaklassanak a hülyeségeikkel, akkor menj nyugodtan szakácsnak... Komolyan. Inkább legyél katona, basszus, mint szakács manapság ebben az országban.
2016. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szakács (hallomások alapján) egy vicces dolog ebben az országban. Igazából amire odajutsz hogy profitálni tudsz belőle hogy tudsz főzni, nem csak elvégeztél egy tanfolyamot....

Olvass egy kicsit utána a szakácsok munkakörülményinek, és hozd fel az ellenérvként, a katonaság mellett meg ott az érv hogy azt szeretnéd csinálni.

2016. jún. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!!!! Jó lenne ha majd a szüleim is meg tudják érteni. Igen 14 vagyok es ezért kérdeztem meg mivel jövőre kell dönteni hoy hova mesz tovább es ha megertenek akkor mehetnek katonai gimibe ahol mar azzal foglalkoznánk. Csak az a kicsit necesebb hogy egyszem lányukat lehet hogy nem akarják hogy hamar valami történjen . Egyszer jottem haza es egy migrans csapattal találkoztam es megneztem közelebbről őket, elmeseltem othon es anya nagyon kiakadt es féltett. De ebben a hejzetben remélem majd megértőek lesznek!!!!!! Köszönöm mindenki válaszát
2016. jún. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!