Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyumnak,...

Hogyan mondjam el anyumnak, hogy el akarok költözni a több száz km-re elő rokonomhoz?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok neki, és közeli barátai sincsenek. 50 felett van, és már régóta nem él kapcsolatban. Rengeteget dolgozik, de nem mondom, hogy nagy lábon élünk, bár szerencsére az alapvető dolgokban nem szenvedünk hiányt. Mégis muszáj elmennem, már egy éve ezen rágom magam. Ő az egyetlen, ami visszatart. Hogyan hagyjam magára? Tanácstalan vagyok. 16 múltam.

2015. szept. 4. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért szeretnél elköltözni?
2015. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, az az egy lényeges dolog kimaradt, hogy miért ez a nagy elköltözhetnék.

Én nem hagynám egyedül még, 16 éves koromban. Semmiért.

2015. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az mindegy. Mondhatjuk úgy is,hogy nincs miért itt maradnom, mert itt nincs életem.
2015. szept. 4. 22:40
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Két évig ő dönt a sorsodról, ha tetszik, ha nem. Elengedni sem engedhet el csak úgy, a gyámhatóság beleszólhat.
2015. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
És annál a rokonnál mégis, milyen életet képzelsz el?
2015. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Önálló kereset nélkül más rokon nyakára? Tudsz élni...
2015. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

De imádom az ilyen kis cs*trik pattogását. Nagyon hamar fel akartok nőni...Hajajj...


Könyörgöm, hagyjátok a p***ába, hadd menjen a feje után! Költözzön csak ha annyira sz*r neki a jelenlegi élete :)

Majd a következményekkel elszámol ő, ha ennyire felnőttnek érzi magát!

Majd elmagyarázza az okot a rendőrségnek utólag! :)


Gúúúd luk! :)


20/l

2015. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok ,hogy 20 éves létedre kb egy 10 éves szintjén gondolkodsz. A kérdést azért tettem fel, mert szeretném az anyámmal megbeszélni ezt a dolgot, és nem azert mert itt akarom hagyni egy szó nélkül. Ja, és azzal, hogy csúnya szavakat használsz, még nem leszel meggyőzőbb.
2015. szept. 4. 23:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Kb. az egész nyarat ott töltöttem, kinéztem egy jó sulit, felmérték a várost, hogy mi hogy van. A penzügyekről valószínűleg az apám gondoskodna.
2015. szept. 4. 23:53
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Röviden és érthetően: akkor mehetsz, ha anyád megengedi.
2015. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!